Jump to content

Πώς μπορώ να βρώ που βρίσκεται ένα στοιχείο κειμένου που χρειάζεται να μεταφράσω;


aramonkg

Recommended Posts

Το πρόβλημα είναι το κείμενο "Viewed products" το οποίο εμφανίζεται στην σελίδα του προϊόντος ενεργοποιώντας το αντίστοιχο module. Ωστόσο όσο κι αν έψαξα δεν κατάφερα να βρώ που βρίσκεται. Το module ps_viewedproduct δεν έχει καν στοιχειά για μετάφραση. 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος πέρα από τις κατηγορίες που σου δείχνει το International->Translations να κάνεις κάποια γενική αναζήτηση και να βρεις αυτό που ψάχνεις;

post-1380342-0-98425700-1491432439_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι το κείμενο "Viewed products" το οποίο εμφανίζεται στην σελίδα του προϊόντος ενεργοποιώντας το αντίστοιχο module. Ωστόσο όσο κι αν έψαξα δεν κατάφερα να βρώ που βρίσκεται. Το module ps_viewedproduct δεν έχει καν στοιχειά για μετάφραση. 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος πέρα από τις κατηγορίες που σου δείχνει το International->Translations να κάνεις κάποια γενική αναζήτηση και να βρεις αυτό που ψάχνεις;

Τι έκδοση έχεις στο presta φίλε μου..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου λίγο που το κοίταξα δεν έβγαλα άκρη (δουλεύω μέχρι την 1.6.1.7).. Κατέβασα την 1.7, αλλά νομίζω τις έχουν κάνει λίγο πιο δύσκολες τις μεταφράσεις..

Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος άλλος φίλος..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την προσπάθεια... Και γω από ότι διαβάζω, αν και η 1.7 είναι η πρώτη έκδοση που χρησιμοποίησα, έχουν γίνει μεγάλες αλλαγές από 1.6 στην 1.7...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...