Jump to content

Presta 1.7 nie wysyła do sprzedawcy maila z powiadomieniem o nowym zamówieniu w sklepie


el Maciaso

Recommended Posts

Maile do użytkowników (rejestracja, potwierdzenie zamówienia, zmiana statusu przesyłki itd) dochodzą bez problemu. Brakuje tylko najważniejszego maila dla sprzedawcy, czyli informacji że ktoś coś kupił. Moduł Mail Alerts najwidoczniej nie współpracuje z 1.7 ponieważ przy przejściu do płatności wywala się cała strona. 

Wyczytałem w innych wątkach że czasami brakowało w instalacjach odpowiedniego szablonu maila i po jego dodaniu było ok, tylko nikt nie pisze jakiego szablonu brakowało. Wiadomo który z szablonów tego dotyczy? Skąd można ewentualnie go pobrać dla wersji 1.7?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ponieważ przy przejściu do płatności wywala się cała strona. 

 

jaka wersja modulu jest zainstalowana?

w ustawieniach zaawansowanych > wydajność włącz debugowanie i następnie przejdź na stronę konfiguracyjną modułu mail alerts

Wtedy zamiast "wywalonej" strony (btw. co masz na myśli mówiąc, że strona jest wywalona?) powinien wyświetlić się log błedów.

Link to comment
Share on other sites

Po włączeniu trybu debugowania musiałem dodać certyfikat do cache deva ale to żeby w ogóle odpalić listę modułów.

 

Wersja Mail Alert 2.3.

Niestety po wejściu już na stronę główną sklepu, przy włączonym debugowaniu wywaliło mi listę takich błędów jak na załączonej stronie (http://czechlewski.pl/prestaerrors.html).

 

Musiałem wyłączyć debugowanie bo sklep już działa. Wyczyszczenia cache nie pomogło.

 

Wywalona strona rzeczywiście brzmi kolokwialnie. Przy przekierowaniu na .../module/ps_wirepayment/validation wyskakuje error 500

Edited by el Maciaso (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nikt nie ma żadnych pomysłów?

 

Wiem że wersja 1.7 nie jest za bardzo popularna i większość radzi korzystać z 1.6 ale sklep już stoi na nowej wersji. Mam wrażenie że problem nie jest bardzo skomplikowany dla kogoś kto w Preście już trochę siedzi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...