Jump to content

[1.6.1.12] Nie można dodać nowego produktu. Nieaktywny przycisk zapisz.


xkrystekx

Recommended Posts

Hej.

Mam problem z panelem administracyjnym sklepu, a dokładnie z dodaniem nowych produktów. Przy próbie dodania nowego produktu nie ma możliwości kliknięcia w przyciski "zapisz", gdyż są one nieaktywne - ciągle się ładują (tak jak na załączonej grafice). Na forum znalazłem podobne problemy, ale żaden nie został rozwiązany.

 

Dodam, że sklep jest dopiero stawiany, więc jak coś to mogę go przeinstalować, ale czy to pomoże? A może warto zainstalować wersję 1.7?

 

82242801273668258183.png

post-1073081-0-62523500-1491295577_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Na linuxpl.com działa bez problemu. Wziąłem najmniejszy pakiet W1GB.

 

PS
Oczywiście jeszcze dobrze sklepu nie przetestowałęm na tym serwerze, ale na pewno nie ma tych błędów, które były na poprzednim hostingu. Jak na linuxpl coś się będzie wysypywać to dam znać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisałem do tych z hostinghose, że na innym serwerze działa dobrze to zwiększyli mi jakieś limity i też zaczęło dobrze działać. Tłumaczyli to, że:

"Wygląda na to, że wersja której Pan korzysta tworzy sporo jednoczesnych procesów i nie mieści się w limitach. Zwiększyliśmy je na serwerze, wygląda na to że problem już nie występuje. "

Link to comment
Share on other sites

Zwiększyli za pewne czas wykonywania skryptu, dali ci to ekstra ;D

tak jeszcze powiem że za pewne na linuxie nie działasz na full ustawieniach wejdź w konfiguracje php w panelu directadmin i tam ustaw sobie php 5.6 lub 7 włącz opcache, zwiększ limity.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Panowie jestem zielony w temacie baz danych. Mam Prestashop 1.7.6.5 i nie da się dodać nowego produktu. Po kliknięciu dodaj nowy produkt wywala do pulpitu zaplecza bez żadnych błędów. Stało się tak chyba bo zainstalowaniu szablonu, który kupiłem za 50 Euro. Zrobiłem optymalizację BD w phpmyadmin i dalej nie działa. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...