Jump to content
  • 0

Presta nie czyta line-height z global css.


conderus

Question

Witam.

 

Mam na stronie mojego sklepu zainstalowany moduł SmartBlog:

 

https://www.prestashop.com/forums/topic/545136-prestashop-blog-module/?do=findComment&comment=2376756

 

Zaś w pliku global.css mam identyfikatory i klasy które mi służą do formatowania postów. Generalnie wszystko działa ale np jak dam parametr line-height do identyfikatora "pBlog" który jest od formatowania akapitu, to nie działa, ale jak go dam bezpośrednio w html w ten sposób to działa:

<p id="pBlog" style="line-height: 30px;">

Nie wiem jak wygląda sprawa z innymi elementami CSS, na razie znalazłem tylko ten który nie chce działać. Kompletnie tego nie rozumiem, nie mogę w jednym miejscu zmienić wysokości lini i muszę w postach ręcznie zmienić we wszystkich akapitach ten parametr. Global.css jest tym z szablonu mojego sklepu, czyli nie default. Co muszę zrobić by działało to normalnie ?

 

Pozdrawiam.

Edited by conderus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dziękuje za informacje.

 

Usunąłem wszystko z global, dodałem do smartblogstyle.css ale nie rozwiązało to problemu. Ten edytor tekstu dla postów to jest ten sam standardowy edytor do wszystkiego, gdzie mamy źródło strony, możemy bezpośrednio link w tekście wstawić, etc. i od razu jak usunąłem znacznik, to w podglądzie tekst w tym edytorze zlał się, więc wiedziałem że nie będzie to działać. Przeładowałem stronę, firefox widzi wszystkie zawsze zmiany od razu i nie muszę usuwać cache i cookies by to sprawdzić raczej? Zastanawia z kąd ten edytor czyta css ? może tam trzeba to dać, żeby on miał dostęp, sam już nie wiem.

Edited by conderus (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...