Jump to content

Integracja x13 SubiektGT z Prestashop opinie


pele7384

Recommended Posts

Witam, mam zamiar zakupić moduł integrujący Prestashop z programem magazynowym SubiektGT. Natknąłem się na kilka ofert jednak jestem ciekawy waszej opinii o tym programie: https://x13.pl/integracje-prestashop/70-integracja-prestashop-z-subiekt.html

Przekonuje mnie do niego kilka elementów, między innymi jasno nakreślona cena programu, i notka która znajduje się w opisie: 

Zaletą rozwiązania jest brak kosztów zakupu programu Sfera firmy Insert za kwotę blisko700 zł, który umożliwia napisanie rozszerzeń, korzystających z wewnętrznych mechanizmów Subiekta GT. To rozwiązanie nie korzysta z tego systemu.

 

Najistotniejszym aspektem dla mnie jest możliwość przeniesienia produktów wraz ze zdjęciami do sklepu Prestashop, jednak to aby później koordynować zamówienia w fizycznym sklepie oraz te internetowe też jest istotne więc musi działać bezproblemowo.

Czy ktoś z was korzysta z tego pakietu? Byłbym wdzięczny za opinie, ponieważ muszę się spieszyć z zakupem. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

brak kosztów zakupu programu Sfera firmy Insert

To nie tak - brak sfery oznacza, że grzebią bezpośrednio w bazie a nie przez dedykowane mechanizmy insertu (sfera jest po to aby zmian nie zapisywać operacjami na bazie tylko jakby przez api), w związku z czym jest ryzyko zepsucia bazy jeśli insert coś zmieni i to przeoczą (choć akurat linia gt jest już na etapie wygaszania).

Samą sferę też mogę Ci załatwić taniej, w razie czego daj znać na priv.

Link to comment
Share on other sites

Muszę niestety ciąć koszty więc póki co będę musiał chyba ze sfery zrezygnować, stąd też zainteresował mnie ten integrator. Może jest ktoś kto używał tego integratora na podstawowej wersji SubiektaGT i wie czy wszystko śmiga u niego jak należy. Czekam nadal na odpowiedzi, w każdym razie dzięki i jak będę pod ścianą to się zapewne odezwę.

Link to comment
Share on other sites

Nie korzystałem, nie wypowiem się - zapytaj czy mają jakieś demo choćby w okrojonej wersji żebyś mógł przetestować.

Zastanawia mnie tylko jak działa choćby to:

Integracja obsługuje atrybuty produktów takie jak kolor/rozmiar wraz z zarządzaniem ich stanami magazynowymi dla konkretnego rozmiaru i koloru każdego z osobna.

bo zwykły subiekt sam w sobie nie ma obsługi takich atrybutów w połączeniu ze stanami magazynowymi...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Posiadam aktualnie wersję testową programu s2s do integracji subiekta z prestashop'em i jestem zadowolony, bo ma wszystko czego mi potrzeba. Odpowiednio przeniosło produkty do sklepu, samo utworzyło producentów i przydzieliło tam produkty. Warto dodać, że w moim przypadku nie działa integracja z allegro, z tego co wyczytałem powodem jest to, że allegro często dodaje kategorie lub coś modyfikuje i zmienia dotychczasowe ID tych istniejących, program w takim wypadku powinien mieć opcje ręcznej zmiany id wybranej kategorii albo być często aktualizowany przez twórce pod tym względem. Ale nie ubolewam nad tym, bo aukcje wrzucam ręcznie. Najważniejsza była dla mnie poprawna integracja z prestashopem i to działa u mnie bezproblemowo. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...