Jump to content

Script na kopírovanie produktov


otiz

Recommended Posts

nie,nie :) export mi je jasny. aj import. Ide o to ze ctrl+c a ctrl+v je sice pekne ale ked je tych produktov 6000 tak je to dost zdlhave. Myslel som nejaky skript co je uz spraveny. a prehladava produkty na stranke. keby ze mam pristup k db tak sa to nepytam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mam taky pocit, ze on nehovori o vlastnom obchode z ktoreho chce kopirovat, takze ma pristup iba na stranku eshopu.
Ja som robil nieco podobne a napisal som si k tomu program v Jave. Dost pochybujem, ze by si nasiel nejaky skript na to.

Link to comment
Share on other sites

ja si kdysi udelal makro v excelu, ktere parsovalo web dodavatele, ktery ale nebyl postaveny na preste a natahlo mi to do sloupcu, takze resit to javou je dost slozite.
ale kazdy dela v tom co umi:)
pro parsovani jsem vyuzival oznacovani divu pres id apod. presta je myslim v tohle ohledu docela prijemna, takze je to jen o tom si pohrat. ten web dodavatele co jsem resil byl hruza, byl to nejaky shop staveny na miru:(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Převod dat z jednoho shopu do druhýho není žádná legrace. Musíš při tom udělat analýzu formátu původní a cílové databáze a přidat analýzu dat, jak jsou uložená v původní databázi a jak by si je chtěl mít v cílové. Když pak máš představu co a jak odkud a kam, pak je na to nejlepší napsat nějaký skript, nejlépe v PHP. Párkrát to zkusíš, odladíš chyby a na konci týdne to máš hotové.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...