Jump to content

Neviem niekde najsť a preložiť "My address" v odjednávke


Marek01

Recommended Posts

Vďaka za odpoveď...

 

Na danom obrazu hore je označene červenou farbou My address toto chcem preložiť do SK verzii Moja adresa. preložil som to vsade a stale mi tam ukazuje to My address a nie to čo chcem mať preložene a to je Moja adresa....Dal som aj vymazať cache na prestashope a stále to ukazuje v ANG verzii

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

v administracii to najdes pod  International / Translations alebo v slovencine pod Lokalizacia / Preklady - vyberies preklad obchodu, temu vyberies ktoru prave pouzivas, jazyk vyberies slovensky. Klikni aby sa ti vsetko rozbalilo a pomoc Ctrl+F najdi My address a poprekladaj.

 

Potom nestaci vymazavat cache iba v preste ale musis aj vo svojom prehliadaci aby si videl zmeny.

Edited by mikkino (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nazdar, to čo si písal to ano je mi to jasne tam prekladam všetka  čo tam nenajdem alebo nejde tak idem do FTP to najsť a preložiť...Ale všetko pod nazvom My address som preložil a stále mi tam nekazuje SK preklad toho slova preto sem aj píšem lebo neviem či to môže byť nejaky bug či chyba alebo čo

Link to comment
Share on other sites

mikkino :O modul nejde kedže modul mam preloženy aspon tu vec My address...

 

 

 

Kimi: To myslíš teraz na stránke obchodu že nie v administrácii ?  Mne ide len o ten preklad lenže som to preložil všade aj v moduloch aj preklady obchodu(front office) a stale je to tam po ANG aj ked som to preložil

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Je to Alias adresy, ktory si moze klient modifikovat, ked si napr. vytvara v eshope ucet. Preklad najdete v casti Preklad sablony. Nachadza sa v prekladoch hned na niekolkych miestach (registracny formular, regl formular pri nakupe na jednej stranke atd.).

 

Je to uprava na par sekund.

 

PS: zakaznici su zvacsa zmätení z tohto pola a nepochopia pri registracii jeho vyznam. Preto je efektivne urobit upravu formulara tak, ze sa toto pole urobi s atributom “hidden” a zakaznika teda neobtazuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...