Jump to content

Test nowego szablonu


ej.farsta

Recommended Posts

Witam, 

mam działający cały czas sklep jednakże marzy mi się zmiana kosmetyczna. 

Znalazłam szablon, który mi pasuje i chciałabym zaimplementować go do swojego sklepu. 
Jednocześnie nie chciałabym wyłączać sklepu na czas dostosowania i testowania/tłumaczenia szablonu.
Podpowiedzcie mi proszę jak się za to zabrać? 

 

Link to comment
Share on other sites

Zrobić kopie sklepu i to na niej testować, dostosowywać szablon. Niestety większość szablonów nie wygląda tak jak w demo po instalacji i trzeba czasami sie napracować żeby osiągnąć zamierzony efekt. do tego jeszcze czasami zdarzają się błędy które wychodzą w trakcie użytkowania szablonu dlatego najlepiej jest wybrać szablon z dobrym supportem dewelopera. Wiadomo że support wiąże sie z poświęconym czasem dlatego np. leo nie świadczy supportu dla darmowych szablonów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kopie sklepu stawiasz np. na jakiejś testowej domenie lub subdomenie i działasz (jak nie masz locala dobrze skonfigurowanego, tak jak środowisko macierzyste). 

Na początku najlepiej byłoby własnie tak skopiować cały sklep, zainstalować szablon i sprawdzić jak działa i ile pracy wymaga by całość dostosować jak to będziesz wiedział to wtedy jeżeli zmian nie będzie dużo najlepiej zrobić przerwę w działaniu sklepu np. 24h i wtedy przekopiować całość. 

Jeżeli pracy jest znacznie więcej no to wiadomo sklep macierzysty pozostaje online a pracujesz na kopii którą zdecydowanie ciężej później przenieść. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...