Jump to content

Nereagující moduly a obsluha PS 1.6.1.11


Dutch_CZ

Recommended Posts

Prosím jako nováček o radu - Upravoval jsme vzhled stránky v modulu Top horizontal menu, několik změn prošlo, ale pak modul přestal poslouchat. Ikdyž dám uložit, tak změny na webu eshopu neproběhnou, nefunguje ani přepnutí do údržby obchodu. V administraci se jakoby vše provede, ale na webu je situace pořád stejná. už jsem to samé měl před asi 2 dny a samo to zase zmizelo. Zkoušel jsem vymazat cache, ale nepomohlo.

 

Prosím o radu, čím by to mohlo být a jak se to dá řešit.

 

Děkuji

 

Dutch_CZ

Link to comment
Share on other sites

Dnes po přihlášení zase moduly fungují.

 

Jeden poznatek : nejdříve jsem šel na adresu e-shopu, ten fungoval. Pak jsem se přihlásil do administrace eshopu a najednou byl eshop v údržbě /zkoušel jsme ji zapnout včera  a nešla/...jakoby se ty změny teď provedly najednou dodatečně hned po přihlášení do administrace.

 

Nevíte někdo prosím co s tím ?

 

Děkuji

 

Dutch_CZ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak problémy přetrvávají - při přidávání zboží do katalogu se prostě někdy změny neprovedou a mohu je zadávat třeba 5x po sobě, odhlásit se, vymazat mezicache, restartovat PC....prostě najednou to nejde...po nějaké době to zase začne fungovat....nevím co s tím...neporadil by někdo ?

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Tak těžko bez error logu který zajisté získáte přez podporu hostingu cokoliv řešit nebo si prostě zkuste zapnout debug v configu presty. Pravděpodobně mohou nastat jen 2 stavy ve vašem případě (pokud máte poslední FF a stejně to nejde) a to 1) nekompatibilní modul třetí strany, který narušuje chod administrace(klidně proto že nedává verzi phpna serveru) nebo 2) problém múže být na straně poskytovatele (ve chvíli kdy vyvoláte akci je systém vytížen tak že se akce třeba vůbec neprovede nebo až za hodně dlouho případně to spadne do timeout pro vykonání příkazu do DB-tj. db to shodí nebo celého volaného php skriptu vše v závislosti na app a systému na kterém běží). Obě varianty ověřte.

Link to comment
Share on other sites

Nechal jsem zapnout logování, ale error logy jsou úplně prázdné - nulové.

 

Dnes Presta začala reagovat poté, co jsem spustil aktualizaci modulů - 1hlásil, že není aktuální /bohužel nevím jaký/. Vypadá to tedy na problém s nějakým modulem.

 

Do presty jsme instaloval myslím jen 2 přídavné moduly : 1-click upgrade a Prestashop cleaner.

Link to comment
Share on other sites

V Prestě jsem zakázal neoriginální moduly a cleaner i 1-click upgrade jsem vypnul.

 

Přesto se mi pořád děje, že když třeba přidávám zboží, tak se nějaké akce neprovedou /nahrátí obrázku, přidání kombinace a jiné/ a musím je provést třeba 2x.

 

Nebo se provedou,ale např. obrázek u produktu v administraci chybí a nelze nahrát ani třeba 5x, přitom když se podívám z venku na eshop, tak tam obrázek už je.

 

Už jsem z toho zoufalý.

 

Pokud dám Nástroj-informace o konfiguraci, tak mi to píše :

 
Byly zjištěny změněné / chybějící soubory.
Aktualizované soubory (1)
  • admin1873/autoupgrade/index.php

- mohlo by to být tím ???

 

Díky

Link to comment
Share on other sites

Zkuste provést zálohu a upgradnout to alespoň na zkoušku. Jinak když se vrátím k tomu prvnímu příspěvku když ten problém asi nastal prvně? Ten tophorizontal menu je ten ofiko integrovaný do presty, máte základní šablonu nebo nějakou extra?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...