Jump to content

Dziwny problem z wyszukiwarką....


RSI-SHOP

Recommended Posts

Witam,

Ku mojemu dziwnemu ale to bardzo dziwnemu zaskoczeniu wyszukiwarka przestała działać. Samoistnie przestała wyszukiwać produkty. żadne modyfikacje nie były robione. Moduł , żaden nie powinien kolidować z nią ponieważ sprawdziłem to. Dopiero przywrócenie kopii zapasowej z dnia poprzedniego problem rozwiązało ale nie na długo. Problem pojawił się ponownie. Przeanalizowałem wszystko co możliwe. Lecz nic nie znalazłem. Czy ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał się z podobnym problemem ? Robiłem już prawie wszystko. Nic nie działa.

 

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

sprawdź czy indeks wyszukiwarki zawiera produkty

preferences > search

 

jest tak opcja na sprawdzenie indeksu wyszukiwarki i ręczne dodanie produktów do indeksu

Witaj ,

 

To już sprawdzałem kilka razy. To wiem że akurat musi działać poprawnie. Sklep który skopiowałem  jest akurat poprawny bo podpiąłem go pod czystą bazę danych i działało bez problemu. Moduły nie powodują problemu. Obstawiam, że coś siedzi w bazie danych. Bazę danych wyczyściłem z tego co nie potrzeba i to co zawala w niej najwięcej miejsca. Coś powoduje w bazie że wyszukiwarka nie może sobie poradzić z konstrukcja zapytania  - tak jak ciąg znaków by był pusty...i nie może wyświetlić wyniku wyszukiwania. Cudowałem już na różne sposoby. Wyszukiwarka z deflaut theme też nie działa  , inne instalowałem też nie działają. Tylko zmiana bazy powodowała , że wyszukiwarki działają. W plikach class i controlers nie stwierdzam braków. Obstawiam tylko w bazie jakiś błąd który czymś jest spowodowany. Szukam dalej usiłuję znaleść przyczynę. Lada wyzwanie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...