Jump to content

Zakupy Google v1.0.2 - problem z oficjalnym modułem po aktualizacji PS do 1.6.1.11


darsel

Recommended Posts

Witam,

po aktualizacji sklepu za pomocą modułu moduł 1-Click Upgrade z wersji 1.6.0.14 do wersji PS 1.6.1.11 mam problem z eksportem produktów do Google Merchant Center. Aktualizacja PS przebiegła bezproblemowo- wszystko (poza tym) działa po aktualizacji. Wcześniej przez kilka miesięcy wszystko działało prawidłowo do dnia aktualizacji. Support Google twierdzi, że po ich stronie wszystko jest ok plik się importuje ale jest pusty. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie szukać rozwiązania problemu z eksportem / generowaniem tego pliku z produktami? Gdzie znajduje się ten plik danych. Czy eksport po Google Shopping API Key może być przyczyną nie wyeksportowania produktów?

 

Dodam ze Plik danych wygenerowany ręcznie za pomocą Modułu Google Shopping Flux v1.6.4 importuje się do - jednak z uwagi na problemy z niemożliwością ustawienia dostępności czy kosztów przesyłki zależy mi na prawidłowym działaniu modułu Google Merchant Center, który to aktualizował automatycznie.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...