Jump to content

Procházení produktů volbou "Předchozí & Další"


Bronikus

Recommended Posts

V hlubinách komunitního fóra Presty jsem narazil na celkem užitečnou věc! Tato volba u verze 1.1.0.5 scházela, nevím jak u vyšších verzí 1.2 a 1.3.1, každopádně za užitečnou věc to rozhodně platí!
Modul jsem přeložil z AJ do CZ (neb jsem němčinář), případné chybky nebo slovosled si prosím upravte dle potřeb. Klikatelnou pozici PŘEDCHOZÍ nebo DALŠÍ si upravte dle sebe: font, velikost, barvu, podklad - případně upravit tlačítkem dle grafického schématu themes Presta Shopu, což bude můj případ.

Pozici modulu si můžete upravit v CSS. Nelze tak učinit pouhým "zavěšením" pozice tohoto modulu !

25519_mUcfP32F5v8fgowaBiQH_t

productlinksnc.zip

Link to comment
Share on other sites

Pro tebe cokoliv, dej vědět, až přejdeš na 1.3, bouchnem šampáňo. Sice jsem tý verzi nevěřil, vyhledávání stále nefunguje v administraci, ale nemůžu si stěžovat na zbytek.


;-)
Netvrdím že nemáš pravdu, jenže já už jsem v té mé verzi udělal tolik úprav, že přechod na vyšší, či aktuální by byl asi ne-funkční problém, čehož se obávám no! Jinak bych byl také pro novou verzi, zatím to ale není nutné. Obchod funguje v test-režimu velice dobře. Emaily, PDF, soubory k produktům, faktury.. ad.

No uvidíme časem.
Link to comment
Share on other sites

Všechno to co sis tam upravil, tak je teď v základu novější verze, tak co řešit? Nebo udělej seznam, co sis tam upravil, já ti to odfajfkuju,....


Je toho hrozně moc, ale pokusím se to dneska sepsat a kydnu to sem. Každopádně toho málo není, jelikož to ladím na webu, nikoliv na virtualu, tak toho bude více. Spíš samé přípisy v kódu ap.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...