Jump to content

podkategie


TomasN

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zbavit nutnosti vložit obrázek pro každou kategorii, nebo toto alespoň nějakým způsobem obejít.

Viz. obrázek.
Nešlo by udělat spíše seznam pod sebou?

Děkuji moc za radu.

25482_7TlsypDf51RO15oM1Zl9_t

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

chtěl bych se zbavit nutnosti vložit obrázek pro každou kategorii, nebo toto alespoň nějakým způsobem obejít.

Viz. obrázek.
Nešlo by udělat spíše seznam pod sebou?

Děkuji moc za radu.


Tohle jsem řešil hned v počátku co jsem začal Prestu testovat. Přišlo mi obrázkování kategorií prostě zbytečné a prostorově ztrátové, zákazník se orientuje především dle MENU vlevo! Upravil jsem si některé soubory ještě trochu dle sebe (původní úprava byla od kolegy zde z DF) takže nyní mohu tento prostor u každé kategorie buď prohnat mapováním obrázků, případně sem zavěsit SWF či GIF animaci s odkazy do hlubin obchodu - možností je více...

25491_hT1ENoCDdIm9qUkOP4bB_t

Link to comment
Share on other sites

Ano to funguje. To jsem nakonec zjistil, ale ... to funguje pouze v případě že kliknu na subkategorii (na obrázku č.1)

V případě že kliknu na parent kategorii (na obrázku č.2), tak jsem v prdeli jako bata z dřevákama, to mi ani mapování obrazku nepomůže.

Nejdříve se zobrazí mapovaný obrázek a po nim seznam subkategorii jako v předešlém screenushotu.

Díval jsem se do kódu zda by to nešlo upravit, bohužel jsem na nic nepřišel.

Nějaka zkušenost s tímto?

25506_uQk0pWIKqcxrcSBuknaq_t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A rozdíl? Myslím v modulech ... Šel by použít i v mém případě? Mám verzi 1.2.5.0.

Díky.


Myslíš blockslidingcategories ??
No proč by nešel, bude ti fungovat i ve vyšších verzích. Já jsem zůstal u té 1.1.0.5 a tohle menu si nemohu vynachválit. Co jsem tak sledoval, ta textová menu jsou neskutečně nepraktická. V tomto sliding menu si můžeš upravit ještě uzavření několikaterého zanoření v případě prokliku na cílený produk, vše CSS žádné další srágory kolem tpl nebo php..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...