Jump to content

Cechy produktów czy atrybuty? Proszę o pomoc.


510100100

Recommended Posts

Witam.

 

Chcę uruchomić sklep, mam już zainstalowane prestashop, wersja 1.6.1.10.

 

Potrzebuję pomocy z ustawieniem cech produktów, chcę uzyskać efekt taki jak pod linkiem:

 

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/telewizory

 

Chodzi o menu po lewej stronie, gdzie można zaznaczyć co ma mieć dane urządzenie, np. zaznaczamy Full HD, Bluetooth itd.

 

Chciałbym stworzyć parametry takie Jak Full HD, 4K, bluetooth itd., następnie gdzieś w karcie produktu je tylko "dorzucać" co dany produkt posiada.

 

Kombinowałem z atrybutami produktu, ale to nie poskutkowało, gdyż dopiero po dodaniu do koszyka było możliwe wybieranie i zmienianie tych rzeczy - a wiadomo że telewizora albo innego urządzenia nie skonfigurejmy.

 

Proszę o pomoc, dopiero zaczynam działać na prestashop, wcześniej miałem na innym sklepie joomla i jakiś moduł do tego.

Link to comment
Share on other sites

Hello. Who can help with Prestashop 1.7 ? How much?  Check out for Guest working ONLY for default country, PayPal Error 500, Stripe activated, Green light but not working. Everything work perfect on version 1.6 for other my site. Broken site is erasecosmetics.eu      My WhatsApp is +447432691133  Please contact directly. Thank You      Speak English, Polish, Russian, Lithuanian

Edited by Jurij K (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zasada jest prosta, parametr opisujący produkt, na który klient nie ma wpływu to cecha, parametr który zmienia produkt i klient musi go wybrać to atrybut. 

 

Wiitam i dzięki za szybką odpowiedź.

 

Jeżeli dodałem cechę Full HD, to już nie mogłem dodać 4k.

 

I jeżeli dodałem cechę HD do produktu, to już nie mogłem dodać z tej samej grupy drugiej cechy, np. że jeszcze obsługuje 4K.

 

Trupę cech o nazwie np. Format obrazu, i dodaję tam cechy: HD, Full HD, 4k.

 

Drugi przykład:  stworzymy grupę cech "Złącza" i chciałbym dodać USB, HDMI, Euro itd., zaznaczając np. USB nie dodamy już HDMI..

Jak dodać kilka cech z tej samej grupy do jednego produktu?

 

P.s. musialem założyć drugie konto, na tamtym koncie nie mogłem ani dodać postu, ani wysłać prywatnej wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...