Jump to content

[Szukam] Moduł do personalizacji produktu/formularz


Janek_CMTM

Recommended Posts

Witam, przeryłem to co mogłem, ale nie znalazłem niczego odpowiedniego. Chodzi mianowicie o prosty moduł, który wyglądałby tak:

na stronie produktu jest okienko, w którym klient wpisuje np. swoje imię potrzebne do personalizacji. Jeśli nie wpisze, to nie może dodać produktu do koszyka. To pole ma ograniczoną liczbę znaków i dla każdego produktu jest to inna liczba.

 

Właściwie to wbudowane narzędzie "dostosowywanie" jest prawie dobre, ale nie można ograniczyć liczby znaków. Poza tym jest denerwujący przycisk "zapisz". Wolałbym, żeby działało to na zasadzie, że jeśli coś pojawi się w polu tekstowym to automatycznie odblokowuje się możliwość dodania produktu do koszyka. Jakiś mały licznik znaków też byłby fajny na zasadzie "4/10" czyli wpisano 4 znaki na 10. 

 

Znacie taki moduł? 

 

Kolejny jaki planuje wprowadzić do sklepu działałby na zasadzie checkboxa, którego jeśli klient nie zaznaczy to nie będzie mógł dodać produktu do koszyka. Pewnie to mógłby być po prostu jeden moduł z tym opisanym wyżej. Chodzi tu o coś na zasadzie "zlecam wykonanie indywidualnego projektu... itp" z odesłaniem do regulaminu (chodzi o to żeby poinformować o braku prawa do zwrotu i mieć to zaakceptowane przez klienta przed złożeniem zamówienia.

 

Jeżeli nie będę mógł nic takiego znaleźć to pewnie zdecyduje się na zlecenie napisania czegoś takiego na bazie istniejącej, wbudowanej funkcji.

Pozdrawiam!

Edited by Janek_CMTM (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...