Jump to content

Új kép, új termék


Sylwer81

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Az alábbi dologban kérném a segítségeteket. Adott egy általam készített prestashop oldal (www.banila.hu). Amikor az ügyfelem új képet küld egy adott termékről, megtörténik a weboldalra a feltöltés. Ő viszont azt szeretné, ha egy új képet feltöltök egy már korábban létrehozott termékhez, azt szeretné az Új termékek kategórában látni. 

 

Lássunk egy példát. Dr. Kata orvosi táska, létezik belőle 10 feltöltött kép. Eltelik a beállított 20 nap (amig a termék újnak számít), így nem hozza elő a lista. Küldenek nekem egy új képet 2 db új változatról, amelyet feltöltök a Dr. Kata termékfotói közé. Mivel a termék korábban már létre volt hozva, így nem ÚJ termékként fog szerepelni.

 

Tehát a kérdés, hogy tudom azt megoldani, ha egy adott termékhez "ÚJ KÉP" kerül feltöltésre, hogy a termék újból megjelenjen az ÚJ TERMÉKek listában.

 

Köszi!

Szilveszter

Link to comment
Share on other sites

A PS verzió 1.6.1.6, és az alap témát használom, semmi extra. De egyelőre úgy oldottam meg, hogy a terméket duplikálom, és hozzá feltöltöm az új képeket. Így már az Új termékek között is látható. Egyszerűsítené a dolgomat, ha valahova a Katalógus/Termék/Szerkesztés alatt lenne ilyen opció... 

Link to comment
Share on other sites

Ha esetleg valamilyen prémium-kategóriás témát/sablont használnál (mint például a LeoTheme) akkor meg lehetne oldani könnyen admin felületről, de sajnos default-bootstrap alatt ez kissé nehéz.

Két dolog jutott eszembe:

- ha kategóriáról van szó (mintha ezt írtad volna) akkor oda akár be is pipálhatod a terméket, így meg fog jelenni,
- ha gondolod akkor próbáld meg a homefeatured (kiemelt termékek) modult átnevezni új termékekre, és így képes leszel befolyásolni az termékeket.

Ezek hogy hangzanak?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...