Jump to content

Arkadaşlar Bakar mısınız(SEPET SORUNU)

oswin

Recommended Posts

Sitemi localde tasarlama işlerim tamamen bitmişti şirketteki bilgisayardan evdeki bilgisayarıma dosyaları attığımda sitede herşey düzgün yüklendi tek eksik sepet ayarları sepete ekle butonu çalışmıyor ve sepete eklenmiyor sepette satın aldıklarım görünmüyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim şirkette sepete ekle tuşu düzgünce çalışıyor ancak evde çalışmıyor sql dosyalarını da sorunsuzca attığıma eminim

Edited by oswin (see edit history)

• 3 years later...

SORUN ÇÖZÜLDÜ

"Daha önceden mağaza güvenliği için açtığım ekstra özellikleri kapattım. Bir kaç tane de modül aktif etmiştim,onları kapattım düzeldi."

Merhabalar;

1.6.0.9 versiyon kullanmaktayım. Sitede Oturum Aç tıklıyorum, oturumu açıyorum. Ana sayfaya veya bir ürüne tıkladığımda Oturum Açılmamış gibi sağ üst köşede ismim gelmesi gerekirken Oturum Aç yazıyor. Bu sebeplemidir bilemiyorum fakat Sepete Ekle de kesinlikle çalışmıyor.

Bu problemden önce siteyi açamıyordum. Baktığımda prestashop rijndael.php line 50 hatasını gördüm. Araştırmalarım sonucu SQL sorgusu ile sorunu giderdim. Sonra sepet kuralı ekledim. Sepet kuralını denemek için profilime girdim, sepete ekledim ve çalıştı. Fakat 8-10 saat sonra tanıtım videosu çekerken sepete ekleme yapamadığımı farkettim. 

Çok araştırdım fakat bu tip bir sorunu forumlarda bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edited by fatihyuce (see edit history)