Jump to content

Çözemediğim bir kategori sorunum var yardım edermisiniz.

web41

Recommended Posts

Kategori sorunumu çözdüm 

Sorun sebebi : Modüller içerisinde home category adlı bir modül yüzünden oluyormuş modülü devredışı bırakınca kategor sorunumu çözdüm 

2.ci sorunum devam etmekte teşekkürler.

______________________________________________________________________________________

2.ci olarak Panelden ürün eklediğimde fiyat kısmında takılıyorum  tl olarak ürün eklemek istiyorum fakat

£   < gibi cebelleştiğim bir durum var örneğin fiyatı ekliyorum fiyat  1.495,00  şeklinde eklemem gerek ama bende farklı hesaplama ile kayıt oluyor bununda çözümünü bile arkadaşlarım varsa minnettar kalırım şimdiden çok teşekkür ederim yardımını esirgemeyen arkadaşlara.

post-1362750-0-95834700-1485512308_thumb.png

Edited by web41 (see edit history)

2.ci olarak Panelden ürün eklediğimde fiyat kısmında takılıyorum  tl olarak ürün eklemek istiyorum fakat

£   < gibi cebelleştiğim bir durum var örneğin fiyatı ekliyorum fiyat  1.495,00  şeklinde eklemem gerek ama bende farklı hesaplama ile kayıt oluyor bununda çözümünü bile arkadaşlarım varsa minnettar kalırım şimdiden çok teşekkür ederim yardımını esirgemeyen arkadaşlara.

attachicon.giffiyat.png

Türkçe dil için Admin panelde Yerleştirme sekmesinde Kurlar yer almakta. Ordan kurları yönetebilir istediğiniz kuru devre dışı bırakabilirsiniz

Edited by myk.61 (see edit history)

malesef olmuyor dolar kurunu devredışı bırakıyorum ama gbt kuru aktif gözüküyor site arayüzünde fiyatlar tl bazlı görünüyor fakat ürün eklerken fiyat durumu  GBT görünüyor varmıdır bi kısayolu bunun acaba

post-1362750-0-23828600-1485527314_thumb.png

post-1362750-0-50638800-1485527315_thumb.png