Jump to content

Lidsky nečitelné emaily


h3llc0re

Recommended Posts

Zdravím,
chtěl jsem rozjet eshop, ale teď mě v tom brzdí emaily, které zákazník dostává při různých změnách stavu objednávky či registrace.
Místo klasického, lidem čitelného, mailu přijdou do schránky pouze entity html značek a html kód se jakoby nepřeloží, ale všechno přijde jako normální plaintext ( když jsem to zkoušel předěalat na html bez entit, tak mail nedošel vůbec ).
A tak se ptám, kde by podle vás mohl být zakopaný pes? Prošel jsem ručně 10 stránek fóra a samozřejmě hledal zde i na googlu, ovšem bezvýsledně.
Ještě zde je pro představu ten kód:

>\r\n<html>\r\n<head>\r\n <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">\r\n    <title>Message from il stile</title>\r\n</head>\r\n<body>\r\n    </pre>
<table style="font-family:Verdana, sans-serif;font-size:11px;color:#374953;width:550px;">\r\n     \r\n  Ahoj ahoj AHOJ, Průběh vaší objednávky #10 \r\n     Připravujeme vaší objednávku.      Objednávku si můžete prohlédnout a fakturu si můžete stáhnout na našich strénkách ze sekce "Historie objednávek " z vašeho účtu kliknutím na  "Můj účet". \r\n     il stile powered with PrestaShop™\r\n     </table>\r\n</body>\r\n</html&g


Byl bych moc vděčný, kdyby se to vyřešilo a já už konečně mohl eshop rozjet.
S pozdravem,
Jakub.

Link to comment
Share on other sites

Stáhnout znova maily, které jsou v balíčku s kompletní češtinou, vůbec se v nich nejebat a určitě to bude fungovat. Co se týče odesílání mailů, doporučuji zasílat obě varianty.

Jinak si nezmínil ani verzi PS, ani verzi překladu, ani kde hostuješ, takřka vůbec nic, od čeho by se někdo mohl odpíchnout...

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za nezveřejnění své verze presty. Takže moje presta je ve verzi 1.2.4.0 a češtinu jsem stáhl od uzivatele s nickem Cvrkon.
Všechny maily jsem akorát zkopíroval, nešťoural jsem se v nich a prostě nechodí. Nastavený mám jak html tak textové verze.
edit: hostuji u eboly na základním tarifu, ale myslím si, že s tímhle by problém být neměl.

Link to comment
Share on other sites

Mno s tim hostováním bych si nebyl až tak jistej...
Taky mi chodily znaky místo textu odpovědi od zákazníka a byl problém v emailu u poskytovatele. Akorát já měl na začátku compile email, atd, poslal jsem jim to a problém vyřešili

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...