Jump to content

Üye olmadan ödeme alanında "Shipping address contactName"

Recommended Posts

Merhabalar herkese kolay gelsin.

Üye olmadan alışveriş işlemi yaptırmaya kalktığımda Ödeme sayfasında Shipping address contactName gönderilmesi zorunludurşeklinde bir hata ile karşılaşıyorum ve kredi kartı ödeme bölümünü açmıyor. Üye olarak işlem yapıldığında ise bu sorun ile karşılaşmadım.

prestashop versiyon 1.6.1.9

iyzigo ödeme entegrasyonu kurulu

Teşekkür eder saygılar sunarım.

• 3 years later...

merhabalar iyzico ekibinin çözemediği bir sorunu sizler için düzenleyip dosyayı paylaşıyorum. Modul çakışması tema çakışması temalarda uyumlu değil gibi cevap lar alındı yanlız eksik eklenen kodlarını kendileri görmeyip birzat kendim yaparak çok basit olarak çözdüm. kendilerinede iletim..  alta eklemiş olduğum dosyayı /public_html/modules/iyzicocheckoutform içersinde olanla değiştirin.

iyzicocheckoutform.php

• Thanks 1

• 3 weeks later...
On 12/3/2020 at 2:14 PM, alqo said:

merhabalar iyzico ekibinin çözemediği bir sorunu sizler için düzenleyip dosyayı paylaşıyorum. Modul çakışması tema çakışması temalarda uyumlu değil gibi cevap lar alındı yanlız eksik eklenen kodlarını kendileri görmeyip birzat kendim yaparak çok basit olarak çözdüm. kendilerinede iletim..  alta eklemiş olduğum dosyayı /public_html/modules/iyzicocheckoutform içersinde olanla değiştirin.

iyzicocheckoutform.php 40.99 kB · 1 download

adamın dibisin kardeşim çok teşekkür ederim...