Jump to content

Integracja Ebay z Presta (płatne)


ihre_kunst_de

Recommended Posts

Witam,

Zlecę integrację sklepu internetowego www.ihre-kunst.de z Ebay.de. Chciałem tylko dopytać czy jest możliwość integracji presty z ebay.de, gdyż słyszałem, że jest to tylko możliwe dla Ebay.co.uk. Czy ktoś wykonywał już może taką operację? Odnośnie zlecenia, mam gotowy szablon i opisy. Liczba produktów do wdrożenia ok. 2000. Kontakt: [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Otrzymałem Pana zgłoszenie. Przyznam, że jestem zaskoczony, gdyz moduł zakupiłem u freelancera i miał go stworzyć ręcznie. Proszę o pilny kontakt telefoniczny, numer przekaże w formularzu zgłoszeniowym strony.


Edit: Wysłałem Panu informację. Prawdopodobnie ktoś udostępniał nie swój moduł, bez żadnych oznaczeń mypresta.eu. Proszę się temu przyjrzeć. Oczywiście o ile mogę w czymkolwiek pomóc, proszę o kontakt.

Edited by ihre_kunst_de (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jest to możliwe. Problem w tym, że ebay dość często zmienia jakieś szczegóły w funkcjonowaniu swojego serwisu. Do tego dochodzi możliwość wykonywania aktualizacji sklepu, więc zamiast zlecenia napisania modułu pod konkretną wersję presty i ebaya proponowałbym skorzystać z usług firmy pośredniczącej, która będzie pilnowała aktualizacji skryptów i tego by wszystko zawsze poprawnie działało.

Do tego trzeba by zadbać o odpowiedni szablon ebaya niemieckiego (w styczniu wchodzą / weszły zmiany w regulaminie nie pozwalające na aktywne linki do innych stron).

Koszt to ok 60 zł netto miesięcznie.

Jako dodatek dojdzie wtedy możliwość połączenia sklepu z allegro oraz organizowania wypisywania listów przewozowych z jednego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...