Jump to content

max_input_vars


Meka99

Recommended Posts

Witam, mam taki komunikat gdy chce wejść w tłumaczenia np strony. 
"Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza 1000 dla max_input_vars.

Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do przynajmniej 1138, albo będziesz musiał edytować pliki tłumaczenia."
 Zmieniłem w php.ini na 5000 a nadal mam taki komunikat, wyczyściłem cache, dezaktywowałem pamięć podręczna i nadal, co zrobić? 

 

Link to comment
Share on other sites

@Daresh

"Problem zapewne nie dotyczy hostingu, systemy takie jak prestashop mają cache i pamięć podręczną (w preferencjach wydajności) często zostawiając początkowy parametr. " 

"
Wyczyściłem cache, wyłączyłem pamięć podręczną i nadal mam ten komunikat. Jakieś pomysły?"

"
Witam,

można spróbować zrestartować apache/serwer, zmienić ten parametr w config/config.inc.php w folderze od prestashop, a w ostateczności, jeśli nie zadziała nic z wymienionych przeinstalować prestashop."
 
nie wiem gdzie sie restartuje to apache albo serwer 

nie widzę nigdzie pliku config 

 

Link to comment
Share on other sites

Zależy jaki masz hosting.

Jak VPS to musisz sobie sam zrestartować apache po zmianie w php.ini, jak współdzielony, to psi obowiązek supportu zwiększyć max_input_vars, bo większość hostingów blokuje zmianę tego parametru przez użytkowników poprzez htaccess.

I niech ustawią 10000.

Link to comment
Share on other sites

@Daresh
@e_com 
pognębiłem ich i przyszedł jakiś inny admin, nagle się "magicznie" udało, że oni mi zwiększyli limit i mam wszystko tak jak sie należy, po prostu gość nie ogarniał i tyle... Dzieki za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...