Jump to content

Kurulum %12 de Kaldı

emrec76

Recommended Posts

Veritabanı oluştururken %12 de bu hatayı veriyor. MySQL girip baktığımda 219 tane tablo oluşturmuş oluyor ve orda kalıyor. Hatalara baktığımda 1071 byte çok uzun maksimum 1000 byte yazıyor bunu düzeltme şansım varmı

Yükleme sırasında bir hata oluştu...

Önceki adımlara geri dönmek için sol sütunda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz veya buraya tıklayarak yüklemeyi baştan başlatabilirsiniz.

1. 1: Updating database schema...
  2. 2:
  3. 3:
  4. 4: [Doctrine\DBAL\Exception\DriverException]
  5. 5: An exception occurred while executing 'CREATE TABLE astranslation (id_translation INT AUTO_INCREMENT NOT NULL, id_lang INT NOT NULL, `key` VARCHAR(255) NOT NULL, translation LONGTEXT NOT NULL, domain VARCHAR(255) NOT NULL, theme VARCHAR(255) DEFAULT NULL, INDEX IDX_502BE2DEBA299860 (id_lang), INDEX `key` (domain), UNIQUE INDEX theme (`key`, theme, id_lang, domain), PRIMARY KEY(id_translation)) DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_unicode_ci ENGINE = InnoDB':
  6. 6: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1071 Specified key was too long; max key length is 1000 bytes
  7. 7:
  8. 8:
  9. 9:
  10. 10: [Doctrine\DBAL\Driver\PDOException]
  11. 11: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1071 Specified key was too long; max key length is 1000 bytes
  12. 12:
  13. 13:
  14. 14:
  15. 15: [PDOException]
  16. 16: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1071 Specified key was too long; max key length is 1000 bytes
  17. 17:
  18. 18:
  19. 19: doctrine:schema:update [--complete] [--dump-sql] [-f|--force] [--em [EM]] [-h|--help] [-q|--quiet] [-v|vv|vvv|--verbose] [-V|--version] [--ansi] [--no-ansi] [-n|--no-interaction] [-s|--shell] [--process-isolation] [-e|--env ENV] [--no-debug] [--]  
  20. 20:
  21. 21:
Edited by emrec76 (see edit history)

Başka bir hosting üzerine kurdum bu sorunu halletim kurulumda sona geldim mağazaya bastım HTTP ERROR 500 hatası alıyorum herhangi bişey yapmadım sadece kurulumu yaptım

Merhabalar,

Hata gösterim modunu açıp tekrar bakar mısınız?

• Anadizin/config/defines.inc.php dosyasından aşağıdaki satırı bulun ve off değerini on yapın.
  •     @ini_set('display_errors', 'off');

Merhabalar,

Hata gösterim modunu açıp tekrar bakar mısınız?

• Anadizin/config/defines.inc.php dosyasından aşağıdaki satırı bulun ve off değerini on yapın.
  •     @ini_set('display_errors', 'off');

şuan on durumda fakat hala aynı hata

drdonanim.tk sayfası çalışmıyor

drdonanim.tk şu anda bu isteği işleme alamıyor.

HTTP ERROR 500