Jump to content
taşdelen

alt alanı düzenlemek

Recommended Posts

arkadaşlar
* Hazırlayan PrestaShop™ * Türkçeleştiren PrestaShop Türkiye Theme By GözDE

bu bölümü düzenlemek istiyorum nasıl yapabilirim

çok tşk ederim burdaki yardım bölümü gerçekten çok güzel aynı şeyleri diğer script yardım forumları için söyliyemem genlde hepsini kullanıyorum ama

dediğiniz footer.php dosyasına baktım ana dizinde ama Hazırlayan PrestaShop™ gibi textler göremedim

kullandıgınız tema icerisinde footer.tpl ye bakın.komle silmek isterseniz admin panelden eklentiler yani moduller sekmesine git ve blocklar bolumunde Sürekli bağlantı kutusu olan modulu pasif et yada kaldir. boylece o kisim komple kalkmiş olur.

• Like 1

themes/kulandigintema klasorune git, orada footer.tpl i bul ve yeniden duzenle...

arkadaşlar
* Hazırlayan PrestaShop™ * Türkçeleştiren PrestaShop Türkiye Theme By GözDE

bu bölümü düzenlemek istiyorum nasıl yapabilirim

Emeğe saygı olması gerekir. Lütfen Theme By GözDE Yazısını kaldırmayınız.

themes/kulandigintema klasorune git, orada footer.tpl i bul ve yeniden duzenle

derken? orda sadece prestashop turkıye gibi bisi yazıyodu onu duzenledim. ama Hazırlayan PrestaShop™ bunu bulamadım

yanı anlatmak ıstedıgım en altta powered by prestashop yazıyo. onu nasıl editleyebilirim?

farklı bir temada kullanavilirsin kardeşim eğer istersen sana iyi hazırladığım bir footer.tpl verebilirim

youforum@tilmar.net

TiLMAR - Tilbe Süper Market

www.tilmar.net

iletisim@tilmar.net

Tazlik Bel . Vatan Mh. Umut Sk. No: 17

SERDIVAN / SAKARYA 54100

modules/blockvariouslinks/blockvariouslinks.tpl

dosyasında yer alıyor , powered by prestashop yazısı. psteamdan yapılan açıklama bu yazının kaldırılmasının sorun olmayacağı şeklide.

kolay gelsin

• Like 1

1.4.1 de böyle bir tpl yok.CMS içindende halledemedim.Özellikle "türkçeleştiren" bölümünü kaldıramadım footer dan.Tercümelerden halletmeye çalıştım.Türkçeleştiren yerine başka bir şry yazdım ama üzerine tıklanınca presta-tr ye link verilmiş.Bunu nasıl komple kaldırabilirim?

Kimsenin sitesinde türkçeleştiren diye bir bölüm yok.Belliki herkes bunu kaldırmış.Yardımcı olabilecek yokmu?

ftp/modules/blockcms nin içinde ki tpl dosyasından yapabilirsiniz

Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle.

Orayı denedim.Dahası forumda araştırmadan bir soru sormuyorum.Bütün yazılanları denedim olmadı.Fakat çözümü buldum.Bundan sonra aynı sorunu yaşayan olursa diye buraya yazıyorum. gündür bunla uğraştım.

tools/smarty/compile içinden sorunumu hallettim.

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More