Jump to content

Facebook Like Box block beállítása


franczkod

Recommended Posts

Üdv megint egy kérdéssel fordulok hozzátok. Találtam egy facebook like box modult de sajnos sehogy sem akar megjelnni az oldalon. rámentem hogy engedélyezés és a saját fb oldalt is belinkeltem de nem találom hol lehet elhelyezni

a válaszokat előre is köszönöm! 

Link to comment
Share on other sites

A tárhelyedhez van egy FTP hozzáférés. Kaptál pár adatot hozzá pár adatot: hostnév, usernév, jelszó, esetleg port.

Ha mondjuk CPanel van a tárhelyhez, vagy valamilyen egyéb admin felület, akkor ott belépsz, megkeresed a filekezelőt, és abban a

"themes" könyvárban a saját témádat. Ezen belül a css könyvtárban találsz egy rakat .css file-t. Ha jól látom, neked all.css, vagy valamilyen _all.css a globális stílusfile-od.

Erről csinálj egy mentést, majd módosítsd benne a két értéket.

Javaslom, ha még nem ismered a böngésző F12-es gombját, nézegesd egy kicsit, mert sokban segít, hogy ha valamin állítani akarsz file szinten, hol tudod megtenni.

No meg itt tesztelni is tudod, hogy ha állítasz pl. egy szélességen vagy színen, akkor az hogy fog kinézni.

 

http://prntscr.com/drfjtg

Edited by KöveZoli (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Üdv!

 

Lenne megint egy kérdésem, akciós árat szeretnék beállítani de valahogy úgy kellene hogy 99 legyen az akciós ár vége, ezt betudom valahogy állítani? vagy van olyan lehetőség hogy én beírom egyesével az akciós árakat termékenként, mert az lenne a legjobb.
a válaszokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...