Jump to content

Πρόβλημα με εικόνες σε υπομενού


nicksam

Recommended Posts

Μετά απο κάποιες αλλαγές που έκανα στο site ενώ μου εμφανίζει κανονικά το slider στην αρχική σελίδα όταν μπαίνω σε κάποια κατηγορία προιόντων απάνω βγάζει ερωτηματικά.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια,post-1351346-0-52164200-1483083871_thumb.jpgpost-1351346-0-52164200-1483083871_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως σε κάποιο css αρχείο έχεις βάλει φόντο στο header κάποια εικόνα σε επανάληψη απλά έχεις ρυθμίσει λάθος διαδρομή (γι αυτό και τα ερωτηματικά). Όπως και να έχει όταν παραθέτεις ένα πρόβλημα να συμπεριλαμβάνεις και ένα url.

Link to comment
Share on other sites

Για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε φίλε μου θα πρέπει να αφαιρέσεις τη λειτουργία συντήρησης ή διαφορετικά σε κατ' ιδίαν επικοινωνία να σε δώσει κάποιος IP για να τη βάλεις και να μπορεί να βλέπει το κατάστημα. Αν και το πρόβλημα που έχεις θεωρείται απλό και ελπίζω να το έχεις λύσει ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλό μήνα,συγνώμη γθα την καθυστέρηση...είμαστε σε φάση να οργανωθούμε...Το πρόβλημα δεν το έχω λύσει ακόμα,αν και απο εδώ κ πέρα το site είναι ενεργό(www.lgfashion.gr) οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.Θυμίζω:Μετά απο κάποιες αλλαγές που έκανα στο site ενώ μου εμφανίζει κανονικά το slider στην αρχική σελίδα όταν μπαίνω σε κάποια κατηγορία προιόντων πάνω βγάζει ερωτηματικά.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Έχεις ορίσει να εμφανίζεται κάποια εικόνα σαν φόντο σε παράθεση, η οποία έχει διαγραφεί.

Έχεις βάλει κι αυτό το ενοχλητικό scriptaki για την αποφυγή δεξιού κλικ .....

 

Κάνε το εξής

Απενεργοποίησε το scriptaki

Κάνε δεξί κλικ σε μια από αυτές τις εικόνες με το ερωτηματικό και 'άνοιγμα εικόνας σε έο παράθυρο.

Δες σε ποιο φάκελο είναι η εικόνα και το όνομα της 

Και αντικατέστησε την.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ορίσει να εμφανίζεται κάποια εικόνα σαν φόντο σε παράθεση, η οποία έχει διαγραφεί.

Έχεις βάλει κι αυτό το ενοχλητικό scriptaki για την αποφυγή δεξιού κλικ .....

 

Κάνε το εξής

Απενεργοποίησε το scriptaki

Κάνε δεξί κλικ σε μια από αυτές τις εικόνες με το ερωτηματικό και 'άνοιγμα εικόνας σε έο παράθυρο.

Δες σε ποιο φάκελο είναι η εικόνα και το όνομα της 

Και αντικατέστησε την.

Ευχαριστω για την απ'αντηση...δυστυχως δεν μπορω να απενεργοποιήσω tο scriptaki...κανονικά θα έπρεπε να εμφανιζονται οι εικόνες του κυρίως μενού αλλα τίποτα...ανέβασα απο την αρχή τις φωτο ..τζίφος ετχαριστώ κ πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...