Jump to content

Webhosting - doporučte


luckybastard

Recommended Posts

Prosím o doporučení vhodného webhostingu, který by měl splňovat níže uvedené požadavky. Potřebuji pro svůj eshop hudebnitricka.cz, běžící na Prestě 1.6.1.6. Osobně mi přijde, že je shop pomalý, a rád bych zrychlil načítání.

 

Požadavky

 

1. PHP 5.6 (vyšší ne)
2. server musí být rychlý pro PrestaShop (rychlá databáze, SSD výhodou).
3. SSL certifikát (pro Google Merchant)
4. Rozbalení archivu (zip nebo tgz) v cPanelu nebo podobném administračním nástroji

5. Technická podpora

 

zatím mám vytipováno

 

www.cesky-hosting.cz

www.webhosting-c4.cz

Link to comment
Share on other sites

Máte už zjištěné případné problémy přímo ve vámi používané instalaci presty včetně všech aktivních modulů a šabloně?

 

Jsou zde lidé, kteří se optimalizací aplikací zabývají a ty můžete zkusit jako první. Zejména pokud jste nic podobného zatím nepodstupoval. Jen přesun shopu na jiný hosting by to totiž nemusel vyřešit a navíc shop není už nyní úplně pomalý odezva je vcelku průměrná na prestu, ale zlepšovat se samozřejmě dá. Pokud realizujete optimalizaci app a pomůže to tak máte hotovo a nemusíte řešit migraci jinam.

 

Pro větší požadavky na stabilnější parametry je skoro lepší jít už do nějaké varianty managed serveru ať už fyzického nebo virtuálního podle toho jak moc něco takového potřebujete. Jen v tomto případě budete mít garantované prostředky a můžete začít něco více řešit.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nejlepší je Onebit měl jsem už několik hostingů ale Onebit je jako Ferrari a Trabant. Technicka podpora je šílená každý požadavek vyřídí dřív než stačím přepnout na jinou stránku. Normálně reklamu nikomu nedělám ale tohle doporučit prostě musím protože sám jsem se s jinými hostingy natrápil až to hezké není...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...