Jump to content

Po přihlášení mi zmizí blok Kategorie


brainbleed

Recommended Posts

Mam Prestu 1.2.5. Nyni jsem ale zjistil, ze jakmile se v FO zaloguju jako jakykoliv zakaznik (i novy) vzdy mi z praveho menu zmizi bloky Kategorie a Tagy. Po odhlaseni se zase okamzite objevi. Muze mi nekdo prosim poradit? Diky

Link to comment
Share on other sites

tusim kde muze byt problem. Mam pouze skupinu "vychozi" a v ni jen 1 zakaznik (defaultni John Doe). Ostatni zakaznici asi nejsou v zadne skupine, proto take nevidim kategorie a zbozi. Je to mozne? Jak to lze napravit?

Pokud dam napr. vlozit noveho zakaznika v BO tak vidim pouze prazdnou stranku. Celkove se mi zalozka Zakaznici zda dost podivna. Je mozne ze tu mam neco zprasenyho. Lze nejak tuto zalozku vratit do puvodniho stavu?

Link to comment
Share on other sites

pokracovani:

pokud v tabulce ps_customer_group pridam zakaznika a nastavim mu id_group 1 tak je vse ok pro tohoto zakaznika. Problem ovsem je, ze pokud zaregistruju noveho zakaznika v FO, tak nedostane automaticky skupinu "vychozi". Jak je to mozne?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Taky mam takovy problem, jakykoliv zakaznik se zaregistruje a pak se prihlasi nebo jen prihlasi v FO. Tak zmizi kategorie produktu. Myslel jsem, ze by toho mohlo byt tim, ze informace o zakaznickem uctu prekryvaji blok kategorie, tak jsem jej presunul na pravou stranu a kategori stejne zmizi. Jak jiz zde bylo napsano, pokud je clovek zarazen do skupiny vychozi, tak se kategorie zobrazi. Jedna se o verzi 1.3.1.1.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...