Jump to content

Dil ve Kur Görünümünü değiştirme

Recommended Posts

Arkadaşlar prestashopdaki dil ve kur görüntüsü bildiğiniz üzere; dilde bayrak resimleri var kurdada kurların ISO kodları var bunlara tıklayarak dil ve kur seçimi yapılıyo... Bu seçenekleri klasik açmalı seçenek haline getirebilirmiyiz...

Dİğer bir sorunda sitenin main penceesini bi iki satır daha aşağıalmak istiyorum dil ve diğer seçenekler yukarıdaçok sıkıştı...

Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yusuf Bey,

Kulandığınız tema çok güzel bir tema. Bence hiç bozmayın. Bir de bu tip hazır temalarda değışıklık yaparken dikkatli olun devam sayfalarinda kaymalara sebep olabilirsiniz..

Sormak istediginiz başka sorular olursa çekinmeden sorabilirsiniz..

Kolay gelsin..

Alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.... Şuan ufak bi sıkıntım var.... ben daha öncedende presta kullandım resim boyutlarının nasıl değiştirilip anasayfadaki yatay olarak sığdırıılacak resim sayısı falan ayarlamayı aslında biliyorum ama bu temada ne yaptımsa resim boyutlarını ve sayfaya yatay olarak sığdırılacak resim sayısını ayarlayamadım :(

bencede guzel tasarım yapmıssınız hic bozmayın.bozdukca yeni fikirler aklınza gelebelir:)

Bu temayı o yapmamışki bu tema fr yapımııı ayrıca arkadaşım editlemek istiyor işte ellemeyin yazacağınıa yazmayın :)

bencede guzel tasarım yapmıssınız hic bozmayın.bozdukca yeni fikirler aklınza gelebelir:)

Bu temayı o yapmamışki bu tema fr yapımııı ayrıca arkadaşım editlemek istiyor işte ellemeyin yazacağınıa yazmayın :)

E bi zahmet yadım et o zaman da, editlesin... Biz bilemedik özür dileriz...

• Create New...