Jump to content

Magyar fordítás nem látszik más témában


TheTester

Recommended Posts

Hello!!

 

Mit és hol keressem, hogy ha nem látszik egy nem default témánál a fordítás??!

Ha a nyelveknél megnézem, akkor a Front office fordításai, modul fordításai nál benne van a magyarra fordított szöveg.

Egyes esetekben viszont angol marad.. Mi lehet a gondja??! Nem szeretheti a / jelet??! vagy??!?

 

Köszönöm,

TheTester'

 

Link to comment
Share on other sites

Ha nem default-bootstrap sablont használsz hanem valami mást, akkor első lépésként másold át a magyar nyelvet az alapból a Tiédbe (Localization => Translations => lap legalja: Másolás). Ha ez kész akkor nézd meg, hogy sikeres volt-e a fordítás. Vagy ezt megtetted már?

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Szia!!

 

Igen, ezt megtettem, de vannak a sablonnak saját szavai is, amiket ugye utólag én fordítottam le, a translation-nál, és mentettem el.

pl.: New.. Ezt lefordítottam Új -ra.. A honlapon a termék listánál, még a New- szerepel, míg amikor rákattintok egy termékre, akkor már az Új szócska.. (Ebben az esetben magyar lett, de a főoldali termék listánál nem...) Ha rákeresek a Front Office, sablon neve, magyar -nál, a New-re, akkor nincs több, ami ne lenne lefordítva..

Link to comment
Share on other sites

Úgy kellene, hogy

kiválasztod a modulok fordításait (Telepített modulfordítások) majd a témádat, aztán a nyelvet.

Módosítás gomb után kattints az Összes mező bezárására, majd az Összes mező kiterjesztésére.

Most ctrl+f-el keresd meg az összes "new" szót és írd át.

Utána mennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...