Jump to content

Ilość wyświetlanych produktów w BO - 1.5.6.2


sid24

Recommended Posts

Witam, jak w temacie.

W BO Kategoria -> produkty i WYŚWIETL (20, 50, 100, 300)

 

Czy można te wartości zmienić? Chciałbym aby wyświetlały się wszystkie produkty na jednej stronie (na potrzeby edycji).

 

Prestashop 1.5.6.2

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. może faktycznie należało zadać inne pytanie. Opiszę pokrótce o co mi chodzi.

W tej chwili mam ustawione "Domyślne sortowanie wg: Data dodania produktu". Niestety często jest tak, że produkty które się już skończyły udaje mi się powtórzyć. Stare są daleko w tyle i już nie są nowościami, a chciałbym ponownie je dać na samą górę listy wyświetlania. Czasami tez potrzebuję zrobić małą roszadę na szczycie listy. Niestety obecna metoda sortowania nie pozwala mi na zmianę pozycji produktów. Idealnym sposobem sortowania wydaje sie być: "Pozycja wewnątrz kategorii" bo można zmieniać pozycję produktów (takie dwie strzałki w górę i w dół). Niestety startując sklep jakiś dłuższy czas temu nie sądziłem, ze ta funkcjonalność mi sie przyda bo gdybym od początku kierował się "Pozycją wewnątrz kategorii" problemu by nie było. Jeżeli nie ma innego sposobu na rozwiązanie tej sprawy to pozostaje mi pookładać produkty po pozycji wg. kategorii ale murze zachować bieżący porządek. Po to własnie mi jest potrzebne wyświetlanie prawie 3 tys. produktów na jednej stronie. Na jednym monitorze wyświetlam listę po dacie (bieżący porządek), a na drugim sortuję ręcznie strzałkami wg. pozycji wewnątrz kategorii. Trochę zagmatwane i pracochłonne :(

 

Piotr K., udziel proszę więcej informacji na temat "możesz w konsoli przeglądarki edytować nagłówki żądania i wysłać je ponownie". Będę wdzięczny. Prosze tylko bardziej łopatologicznie bo preste znam raczej tylko jako administrator.

 

Pozdrawiam.

Edited by sid24 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Żeby produkty były "nowościami" musiałbyś zmienić datę dodania do sklepu a nie pozycję.

W Firefoksie jak przy otwartej konsoli wywołasz stronę z produktami i zmienisz ilość wyświetlanych produktów to możesz edytować i wysłać ponownie nagłówki żądania, dla ps 1.6 jest tam widoczna taka treść żądania:

submitFilterproduct=0&page=1&selected_pagination=20&productFilter_id_product=&productFilter_b%21name=&productFilter_reference=&productFilter_cl%21name=&productFilter_a%21price=&productFilter_sav%21quantity=&productFilter_active=&product_pagination=50&token=xyz

Z tego odczytujemy, że za ilość wyświetlanych produktów na stronie odpowiada zmienna product_pagination=50

Teraz wystarczy w pasku adresu dopisać &product_pagination=xxx gdzie xxx to liczba produktów jaką chcesz wyświetlić na stronie.

Nie mam pod ręką 1.5 więc Ci nie sprawdzę jaka zmienna tam za to odpowiada - może ta sama a może inna.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Piotrze,

Udało się wyświetlić całość na jednej stronie, na końcu należało dodać tylko "&product_pagination=xxx", gdzie xxx=żądana ilość wyświetlanych produktów:

domena.pl/back-office/index.php?controller=AdminProducts&token=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx&product_pagination=1500

 

Nie wiem czy nie skorzystam z modułu zmiany daty dodania produktu, co o tym sądzisz?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...