Jump to content

Uživatelské nastavení


motiv

Recommended Posts

Ahojte,

 

Prosim vas o radu pri nastaveni uvodni stranky. Potrebuju dokoupit nejake moduly nebo to de vyresit v zakladnim ?

 

Par otazek ktere porad resim a nemuzu najit reseni.

 

1 - pridani kategorii do DOMOV  v hlavnim menu na uvod.strance.Nemuzu tam dostat vic nez jednu kategorii (viz.priloha)

 

2 - zmena fotek u posouvace obrazku. Tady naprosto bez reseni, zadna ide kde jeste hledat upravu fotek.

 

3- zmena anglickeho textu v menu do cestiny.Napr. currency nebo All Product.Podarilo se mi to zmenit v dolnim menu             viz.priloha ale nektere jsem uz nenasel.

 

4 - odporucte mi prosim moduly ktere vam usnadnili nebo zdokonalili praci s prestashop. 

 

 

 

Dekuji za pomoc

 

Marek

post-1347964-0-54524000-1481372640_thumb.png

post-1347964-0-97573700-1481372904_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

 

Prosim vas o radu pri nastaveni uvodni stranky. Potrebuju dokoupit nejake moduly nebo to de vyresit v zakladnim ?

 

Par otazek ktere porad resim a nemuzu najit reseni.

 

1 - pridani kategorii do DOMOV  v hlavnim menu na uvod.strance.Nemuzu tam dostat vic nez jednu kategorii (viz.priloha)

 

2 - zmena fotek u posouvace obrazku. Tady naprosto bez reseni, zadna ide kde jeste hledat upravu fotek.

 

3- zmena anglickeho textu v menu do cestiny.Napr. currency nebo All Product.Podarilo se mi to zmenit v dolnim menu             viz.priloha ale nektere jsem uz nenasel.

 

4 - odporucte mi prosim moduly ktere vam usnadnili nebo zdokonalili praci s prestashop. 

 

 

 

Dekuji za pomoc

 

Marek

1.BO-Moduly-Instalované moduly-Main menu-Configure.V tabulce nabídek označit a nechat přesunout

2.BO-Moduly-Instalované moduly-Posuvník obrázků-Configure

3.BO-International-Překlady-Themes translations-najít ThemesCustomerInfoShop a ThemeCustomerAccount a doplnit překlad.Případně vložit hledaný výraz (MAIN_MENU)do vyhledávacího pole a uložit hned po vyhledání.

A ten CUSTOM BLOK je v Modulech-Volitelné textové bloky-tam se píše celej text i s nadpisem

Edited by newpresto (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1.BO-Moduly-Instalované moduly-Main menu-Configure.V tabulce nabídek označit a nechat přesunout

2.BO-Moduly-Instalované moduly-Posuvník obrázků-Configure

3.BO-International-Překlady-Themes translations-najít ThemesCustomerInfoShop a ThemeCustomerAccount a doplnit překlad.Případně vložit hledaný výraz (MAIN_MENU)do vyhledávacího pole a uložit hned po vyhledání.

A ten CUSTOM BLOK je v Modulech-Volitelné textové bloky-tam se píše celej text i s nadpisem

 

Supr, moc dekuji za strucny navod jak co upravit. Sam bych na to asi neprisel,mozna tak pristi rok :)

Nektere preklady nesli ulozit napr odebirani novinek: unsuccessfully update..nevim proc, ale pokusel jsem par krat ,no se stejnym vysledkem.

 

Chci se jeste zeptat na jednu vec: nedopatrenim jsem pri upravach posunul (poprehazoval) horni cast domovske stranky (viz.priloha).

Nepamatuju si presne ktery krok to zapricinil, ale myslim ze to bylo pridani blogu odkazu ktere jsou v dolnim menu (viz.priloha). Pridani cez : Vzhled - link widget (odkaz na miniaplikaci).

Chtel jsem ho odstranit no nevidim ho v sezname a monentalne ani na strance. Po vytvoreni tam urcite byl.

Proc nektere blogy nevidno s sezname (Vase konto nevidim v sezname, no TOVAR a INFORMACE ano ).

 

Dekuji za odpoved

 

 

 

 

post-1347964-0-05204800-1481391924_thumb.png

post-1347964-0-36560900-1481392417_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...