Jump to content

Inštalácie šablony po kúpe je možná iba na jeden prestashop?


Bedrich

Recommended Posts

Ahojte, viem, celkom od veci otázka, ale nedá mi sa nespýtať, aj keď zrejme viem odpoveď. Keď si kúpim v preste šablonu, môžem ju nainštalovať len na prestu, z ktorej účtu som ju zakúpil, alebo aj na svoje iné produkty. Ako to je. Ďakujem velice silno moc pekne za každú dobrú radu v tomto smere. 

Inak, ako demo sa šablony vyskúšať nedajú, je možné ich nejakým spôsobom "vrátiť späť", ak mi šablona napokon nebude vyhovovať? Aké máte skúsenosti. Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Ak so kupujes akykolvek komercny produkt, precitaj si obchodne a licencne podmienky, kde je tato informaciu urcite zrozumitelne uvedena.

 

Neexistuju totiz univerzalne ci jednotne licencne podmienky, kazdy autor a predajca si ich urcuje sam. Preto je takze odpovedat na tvoju otazku, pretoze si nenapisal, kde a od koho chces sablonu kupit a viacnasobne pouzit. Vo vacsine pripadov ale autori umoznuju instalaciu iba na jeden eshop / domenu v produkcnom rezime a neobmedzene na testovacich eshopoch (pre ucely testovania). V momente, ak ti eshop zabezpecuje zisk a je za tym ucelom verejne pristupny, uz sa to za testovacie ucely nepovazuje.

Link to comment
Share on other sites

Okey, vďaka Ti. Ak to pomohlo. Licenčné podmienky pri nákupe témy neviem nikde vydolovať, ale skúsim osloviť priamo developera, resp. oboch, nakoľko sa neviem rozhodnúť medzi dvoma témami zároveň s tým, či mi vedia poskytnúť testovaciu verziu.

 

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...