Jump to content

Počet kusů zboží v objednávce.


luckybastard

Recommended Posts

  • 1 month later...
Verzia eshopu 1.3.0.6 je Beta verzia s chybami. Doporučujem upgrade na verziu 1.3 Final version.


Mám 1.3 Final verzi a problém mám stejný.

Máš nějaké nápady, jak to vyřešit. Nepiš, že si mám počkat na 1.4 :cheese:

f265885378"
Link to comment
Share on other sites

Tak to neviem, mne to nikdy nerobilo a ani nerobi. Skus default theme a default jazyk (EN). Nemam ani tušenie kde by mohol byť problém.


Bohužel, en/cs nefunguje. Mám ten produkt ke stažení a je možné, ža problém bude někde ve skladu.
Link to comment
Share on other sites

K verzi 1.3.0.6 se nebudu vyjadrovat, je to BETA verze, tak jak nekdo muze byt schopen jet na BETE v ostrem provozu.

K nesmyslym kusum ve fakturach: Problem bude 100% ve skladu, pokud by nebyl delalo by to problem o vsech druhu zbozi (pokud jsi zkousel) a ne pouze u toho jednoho daneho artiklu. Hledat ve skladu.

Link to comment
Share on other sites

K verzi 1.3.0.6 se nebudu vyjadrovat, je to BETA verze, tak jak nekdo muze byt schopen jet na BETE v ostrem provozu.


To jako odpovídáš komu ?

Já jsem psal, že mám 1.3 final verzi což znamená 1.3.1.1 a problém není jenom u jednoho druhu zboží, ale v celém shopu.
Při všech krocích objednávání je 1 Ks za 150,- Kč a až u detailu objednávky a na faktuře se objeví počet kusů na skladě (100) = počet objednaných kusů (100) , celková cena = 15000,- Kč

Odpovědi prosím věcně a ne doměnky.
Link to comment
Share on other sites



Restart DB nepomohl.

Jj, tak opravdu byl problém v modulu Cash on delivery.
Poděkování patří " BeavisCZ " za opravený modul a všem za věcné rady.

Nabízený modul zde je bez chyb. (úplně dole na stránce)
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/59879/P0/hlavn_diskuze/dobrka

Odkaz ke stažení modulu:
http://www.prestashop.com/?ACT=29&fid=89&aid=25740_BaNVoJreq5TfB5q69cGX&board_id=1

Díky všem.
Link to comment
Share on other sites

Pro pana DanTen: To jsem neodpovidal Tobe, ale autorovi topicu a priste nez zacnes kricet si precti poradne o cem se tady mluvilo a kdo psal jakou ma kdo verzi, jasny? Pak muzes hulakat kdo na koho odpovidal a kdo ma jake domenky ci rady! Hlavne, ze ty tu radis jak na bezicim pasu ... Uz chapu proc JackRabbit nekdy reaguje na topici jak reaguje a nebo na to kasle, takovejhle vykryplenej styl odpovedi je fakt dobrej, delas jako by jsi nas tady za to platil ty domenko.

luckybastard: Mas PM

Link to comment
Share on other sites

Pro pana DanTen: To jsem neodpovidal Tobe, ale autorovi topicu a priste nez zacnes kricet si precti poradne o cem se tady mluvilo a kdo psal jakou ma kdo verzi, jasny?
Tak používej quote, když reaguješ na otázku z 2. června 26 července.

Hlavne, ze ty tu radis jak na bezicim pasu ... Uz chapu proc JackRabbit nekdy reaguje na topici jak reaguje a nebo na to kasle, takovejhle vykryplenej styl odpovedi je fakt dobrej, delas jako by jsi nas tady za to platil ty domenko.
Dokončuji DB program pro uchování a generování CSV (export -Word, Excel, XML, TXT, SQL.TXT).Platbu za pomoc při vyřešení problému jsem již nabízel v jiném topicu a nikdo se neozval, asi jsi spal.
Link to comment
Share on other sites

S tímto problém nemám,
i proto jsem zůstal u své verze. A proboha nepoužívejte slovo "restartovat DB" to je dobré leda tak při "modré smrti" ve Woknech98 ale nikoliv s DB. Databáze se nerestartuje soudruzi...

:blank:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...