Jump to content

robim prvykrat eshop


Recommended Posts

Ahojte

Mam viac problemov takze:

mate nejaky free modul na upravovanie sablony v samotnom shope? nieco na sposob prestabox (ale funkcne spojazdnene)

potreboval by som dalej vediet ako sa da nastavit text ,ktory sa bude zobrazovat na kazdej z otvorenych stranok

mate nejake zaujimave moduly do eshopu? hodte mi sem nieco s cim by ste mi pomohli rozsirit a skraslit moj eshop

dakujem zatial

(prepacte mi takyto prvy post ale fakt potrebujem niektore infosky a neviem sa k nim dopatrat uz hodne dlho)

Link to comment
Share on other sites

Tuto je ukazka mojho new eshopu

v attachu mate image

a tu su moje problemy v dalsich obrazkoch neviem ako sa meni -Tx na bez DPH a naopak neviem kde sa to meni

dalej pri vyrobku aby mi automaticky ukazovalo cenu aj s DPH aj bez DPH

a moj posledny dotaz je ,ze ako mozem zmenit nazvy jednotlivych okien etc pretoze kazdy preklad ,ktory som ja spravil
mi nic neurobil naopak prelozil to naspat do EN a musel som znova nahrat SK viete niekto ako na to? pomozte mi prosim

24684_0RGNxirzGvp072ApHC0m_t

24693_9QLRd5Cud9K6onxnLAwx_t

24694_5yKwaFsKBcVBroFWH4Ne_t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nazdar, podla obrazku vidim ze pouzivas Top Horizontal Menu, to obsahuje (malo by) aj samotny vyhladavac, tak ze ak ho v nastaveniach potvrdis "Search Bar" tak nemusis uz premenovavat panel rychleho vyhladavania a kludne ho mozes odinstalovat.

28866_WGwRJICRdf6JwGpjqnUG_t

28867_Nz6GhfVWntaorvemVqxY_t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...