Jump to content

Cena pomocyjna produktu błąd atrybuty


sony556

Recommended Posts

Witam

 

Mam na imie Dominik od jakiegoś czasu zajmuję się administracja sklepów na platformie prestashop wiekszośc problemów staram się rozwiązywać samemu przy pomocy internetu jednak z tym sobie nie mogę poradzić ponadto nigdzie nie mogę znaleźć w internecie stosownego rozwiazania mojego problemu.

 

Problem polega na cenie bazowej promocyjnej oraz cenie atrybutów.

 

1.Po dodaniu promocji do danego produktu lub grupy cenowej jest problem tego typu że promocja obejmuje cene produktu ale i cene atrybutu dodatkowego.

 

Np.

 

Narożnik TOGO kosztuje normalnie 1000zł jest promocja 20% więc kosztuje 800zł. Ale dodatki do tego narożnika typu

 

-schowek na laptop

-schowek boczny

-wymienny pokrowiec

 

Są to przykłady atrybutów(dodatków do narożnika) na które niestety promocji nie dostaje.

Moje pytanie brzmi wie ktoś jak zrobić edytować zmienić tak aby cena promocyjna obowiązywał tylko i wyłącznie cene bazową bez dodatkowych atrybutów.

 

 

post-1341133-0-05062600-1479987987_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tak myślałem że tak będzie trzeba zrobić. Martwi mnie tylko to że klient będzie widział cenę dodatku o 20% droższą niż powinna być ale w ogólnym rozliczeniu wyjdzie mu cena odpowiednia. Bo mam nazwę atrybute np. Opcja schowek na laptop +(30zł) i klient widzi i wie ile kosztuje dany dodatek bez samodzielnego myslenia i liczenia ceny ;)

 

Dzięki za odpowiedź jeżeli będzie promocja to po prostu na takie produkty będę dodawał ikonkę w opisie skróconym że promocja lepszego pomysłu nie mam żeby to wyglądało dobrze... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...