Jump to content

KDV Ayarları

Recommended Posts

Selamlar sitede nasıl şu istediğim gibi fiyat göstebilirim?

Şuan : 60,00 TL vergi hariç bu şekilde yazıyor ben bunu

60,00 TL vergi hariç

KDV Dahil: 64 TL olarak nasıl gösterebilirim?

Ayrıca şuan Sepete Ekle dediğimizde sadece ürün fiyatını ve kargo fiyatını alıyor. KDV'sini almıyor kesinlikle onu nasıl çözebilirim?

Edited by Ferhat Demir (see edit history)

merhaba biraz farklı yolla çözebilirsiniz sanırım

öncelikle fiyatları kdv dahil olarak revize edin

kdv bölümünü %0 olarak bir ayar girip

çeviri bölümünde vergi hariç bölümü vergi dahil diye çevirirsen olabilir.

elbette kısa yolu vardır ama geçicide olsa iş görür :)

Merhabalar,

Oncelikle urunleri girerken Kdv haric fiyatini girip Kdv oranini ℅8 veya ℅18 seklinde ayarliyor musunuz?

Bu sekilde yaptiginizda ornek ℅8 kdv uzerinden yaparsak;

Urunun Kdv haric fiyati 18.51₺

Kdv dahil fiyati 20.00₺ olarak gorunmekte Yani 1.49₺ Kdv.

• 2 years later...

1,6,1,10 kullanıyorum ne yaptıysam şu kdv sorununu çözemedim rica ediyorum anlayan birisi yardımcı olsun 

yönetici panelden gruplardanda seçtim kdv dahil diye sonra yerleştirme de bulunan vergilerden de seçtim kdv dahil ekle ayararını ama sonuç şöyle ürün sayfasında kdv dahil yazıyor ama ksdv siz fiyatı gösteriyor sonra sepet özetindede kdv hiç çıkmıyor varsa bu işten anlayan lütfen yardımcı olursanız bana güzelbir iyilik yapmış olursunuz işim gücüm yarım kaldı

21 hours ago, Sertac said:

1,6,1,10 kullanıyorum ne yaptıysam şu kdv sorununu çözemedim rica ediyorum anlayan birisi yardımcı olsun 

yönetici panelden gruplardanda seçtim kdv dahil diye sonra yerleştirme de bulunan vergilerden de seçtim kdv dahil ekle ayararını ama sonuç şöyle ürün sayfasında kdv dahil yazıyor ama ksdv siz fiyatı gösteriyor sonra sepet özetindede kdv hiç çıkmıyor varsa bu işten anlayan lütfen yardımcı olursanız bana güzelbir iyilik yapmış olursunuz işim gücüm yarım kaldı

ÇÖZÜLDÜ  BU SORUNU ÇÖZDÜM ARKADAŞLAR SİZDE BENİM KADAR UĞRAŞMAYIN KÖTÜ BİR DURUM  BİLİNEN KDV AYARLARINI APTINIZ İŞTE GRUPLARDAN KDV DAHİL DEDİNİZ VERGİDEN SEPETTE GÖSTER DEDİNİZ FALAN VE SONUÇ YİNE GÖSTERMİYORMU BU SEFER TARAYICININ YENİ GİZLİ SEKMESİNDEN BAKIN OZAMAN GÖREBİLİRSİNİZ ÇÜNKÜ NORLMADE TARAYICI ESKİ ÖN BELLEĞİ GÖSTERİYOR İYİ ÇALIŞMALAR HERKEZE ŞİMDİDEN RİCA EDERİM ;)