Jump to content

Prestashop 1.7.1 home.pl


maxiors132

Recommended Posts

Witam Serdecznie :)

 

Wielka prośba o wsparcie w usunięciu problemu rozjechanego tematu.

 

Pliki .htaccess zostały poprawnie zmienione według poprzednich instrukcji z tej strony.

Co dziwne wcześniej na 1.6.1.7 wszystko działało dzięki modyfikacji tych 2 plików, a teraz po świeżej instalacji w okienku developera mam błąd:

Failed http://www.dogsjoy.plthemesclassicassetscachetheme-d425c8.css/

 to load resource: net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Co się zgadza bo takiego pliku nie ma, jakby system zapomniał rozdzielić słowa "/".

 

Szablonik 2-krotnie podmieniałem z folderu źródłowego i to samo.

Zmieniłem szablom na zupełnie inny, efekt ten sam - błędy z brakiem pliku css bo w źródle nie jest rozdzielony "/"

 

Link do strony dla chętnych, żeby pomóc:

www.dogsjoy.pl

 

Serdecznie pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mam też rozjechany temat i poprzednia pomoc w w wersji 1.6 nie pomaga. Czy znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu. 

 

A tak z innej beczki czy warto się przesiadać na 1.7, czy aż tyle super zmian jest wprowadzonych że to konieczne co o tym myślicie? Nie chce aby się okazało, że założę sklep na 1.6 i potem nie będę mógł zmienić na wersje 1.7 jak już będzie stabilna bo nie będę mógł poprawnie eskportować danych. Ehh błądzę w nocy!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie warto :( Właśnie postawiłem nowy sklep na 1.7.3.2 i żałuję, że nie zostałem przy 1.6, które niemal pod każdym względem jest lepsza. Gdzie się nie obrócisz, tam na pewno znajdziesz jakiś błąd, a przecież już masa wersji wyszła, chyba nawet więcej niż do 1.6! Moduł RODO, który dla 1.7 jest darmowy, też ma masę błędów aktualnie, więc i tak trzeba będzie kupić gdzie indziej.

Miałem się brać za robienie szablonów pod 1.7 na Material Design, ale chyba szkoda czasu się w to bawić akurat z prestą 1.7

E: O najważniejszym zapomniałem. Wrzuciłem właśnie tą 1.7.3.2 na serwer home.pl i oczywiście dalej są problemy. Style w ogóle się nie ładują :/

Edited by Sharak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...