Jump to content

faktury


shockwave3

Recommended Posts

Normálně stačí tvorbu faktur v shopu jen zapnout. Pravda, originál faktura není úplně ideální, proto se to často řeší modulem. Někdo si objednávky nebo faktury stahuje do svého účetního programu a posílá faktury až odtud, ale to je spíš okrajové řešení.

 

Přístupů je víc. Vždy záleží na detailech.

Link to comment
Share on other sites

Ja to riešim modulom. Nastavím v ňom moje údaje a potom už len v objednávke sťahujem hotové PDF faktúry. Nie je nič jednoduchšie...

A prosím jakým modulem? Já když se podívám, tam mám v Objednávkách zkušební objednávku, ale pod položkou PDF nic nemám. Chtěl bych umět vytisknout jen jednoduchou pdf fakturu, kde by bylo, co si zákazník objednal, počet kusů a cena + dph, ale nevím jak co nastavit.

Dá se někde ovlivnit číslo faktury ?  Děkuji

Edited by shockwave3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Normálně stačí tvorbu faktur v shopu jen zapnout. Pravda, originál faktura není úplně ideální, proto se to často řeší modulem. Někdo si objednávky nebo faktury stahuje do svého účetního programu a posílá faktury až odtud, ale to je spíš okrajové řešení.

 

Přístupů je víc. Vždy záleží na detailech.

Jsem začátečník a kde to prosím tě zapnu? Ja když dám v modulech Invoice, tak mi vyskočí jen jeden placený modul invoice Payment, nic víc. Děkuji moc

Edited by shockwave3 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...