Jump to content

Jak znaleźć lokalizację pliku po kodzie źródłowym


Fiflak

Recommended Posts

Mam problem chciałem wywalić kilka rzeczy i nie umiem zlokalizować pliku w którym mógłbym dopisać : display: none albo usunąć go. Poniżej zaznaczyłem na rysunku o które napisy chodzi. 

 

 

 

 

 

 

 

post-1336160-0-44389000-1479464895_thumb.jpgpost-1336160-0-76344500-1479464896_thumb.jpg

 

 

 

 

Może jest jakiś sposób albo program który wyszukuje w jakim pliku znajduje się dany kod ?

Edited by Fiflak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 strona produktu
 
 - brutto wyłączysz w Lokalizacja -> kraje, Polska  - wyświetl etykietę podatku
 - logo płatność, wyłącz moduł Blok logo płatności za produkty
 - linki do poratli społecznościowych, to tez moduł chyba nazywa sie "Podziel się z innymi", też możesz wyłączyc
 - nowe - spróbuj ustawić w Preferencje -> produkty ilość dni przez które produkt jest oznaczony jako "nowy" na 0
 
 w lewej kolumnie blok z linkami cms - w module Blok CMS usuń blok z lewej kolumny lub odczep z hooka lectColumn
 
 sortowanie - jest w pliku product-sort.tpl, style css dla będa chyba w global.css - dotyczy standardowego szablonu sklepu
 
 

Link to comment
Share on other sites

Brutto udało się usunąć logo i linki do portali oraz napis nowe , czy w lewej kolumnie mam usunąć ten cms ?? post-1336160-0-06014400-1479498271_thumb.jpg

nie wiem jak usunąć to sortowanie w globalu css mam standardowy szablon presta 1.6.1.9  może wiesz jakie oznaczenie będzie ? Bo ja za bardzo się nie znam na tych kodach. I nie wiem która linijka odpowiada za co.

 

Powiedz jeszcze proszę jak mogę przysunąć ten koszyk do koperty ??

post-1336160-0-16115700-1479498289_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...