Jump to content

Pay Pal platby, konfigurace


shockwave3

Recommended Posts

Zdravím, v modulech dám Pay Pal  a pak se v konfiguraci predemnou objeví 3 kroky:

1.SELECT YOUR SOLUTION

zadám tohle: Choose Website Payments Standard 

 

2.APPLY OR OPEN YOUR PAYPAL BUSINESS ACCOUNT

zde když kliknu, tak mi to vyhodí hlášku  OOps page doesn exist a mám aktivní krok 3.

 

3.PROCESS PAYMENTS ON YOUR ONLINE SHOP

 

chce to po me tři udaje API username, passw, signature,

tak je zadám, jeste je zde 5 podotázek, které nechám zatržené jak jsou a dám uložit, ale vyhodí mi to tuhle hlášku:

 

You need to complete the PayPal identification Information in step 3 otherwise you won't be able to accept payment.

 

Už sem se stím jednou setkal, bohužel si nevzpomenu, kde byl háček, máte prosím někdo řešení? Děkuju moc

 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, v modulech dám Pay Pal  a pak se v konfiguraci predemnou objeví 3 kroky:

1.SELECT YOUR SOLUTION

zadám tohle: Choose Website Payments Standard 

 

2.APPLY OR OPEN YOUR PAYPAL BUSINESS ACCOUNT

zde když kliknu, tak mi to vyhodí hlášku  OOps page doesn exist a mám aktivní krok 3.

 

3.PROCESS PAYMENTS ON YOUR ONLINE SHOP

 

chce to po me tři udaje API username, passw, signature,

tak je zadám, jeste je zde 5 podotázek, které nechám zatržené jak jsou a dám uložit, ale vyhodí mi to tuhle hlášku:

 

You need to complete the PayPal identification Information in step 3 otherwise you won't be able to accept payment.

 

Už sem se stím jednou setkal, bohužel si nevzpomenu, kde byl háček, máte prosím někdo řešení? Děkuju moc

 

Takže jsem se na anglickem foru dočetl, že pokud vyskočí tahle hláška, je nutno před  krokem jedna zaškrtnout , že už máte business account a opravdu to funguje.

 

odkaz:   http://www.epnb.fr/how-to-solve-error-paypal-identification-information-in-step-3-with-prestashop-1-6/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...