Jump to content

Brak potwierdzeń złożenia zamówienia i danych do przelewu


endrju555

Recommended Posts

Witam.

Dzięki za pomoc w rozwiązywaniu dotychczasowych problemów.

Niestety mam kolejny.

Nagle przestałem dostawać maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia. Maile nie docierają do kupującego. wysyłany jest jedynie mail z kodem rabatowym przez moduł newsletter.

 

Dodatkowo gdy wybiera się płatność przelewem - nie uruchamia się okno z danymi do przelewu, co skutkuje tym, że klient nie tylko nie ma informacji o numerze konta na mailu ale też po dokonaniu transakcji.

 

Jedyne co zrobiłem w sklepie to zmiana paru tłumaczeń z poziomu backoffice, oraz włączenie tych kodów. Niestety powrót do oryginalych wersji nie rozwiązuje problemu.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

 

 

 

 

ps. gdzieś na innym forum przeczytałem, żeby nie zmieniać wpisów w pliku pl.php w tłumaczeniach co niestety zrobiłem w przypadku wpisu "Zapisz się do naszego newslettera". Niestety gdy znów zamieniłem na to co było - nie działa wysyłanie maili:(

 

Oto co pokazuje debugger. Niestety nie wiem jak mogę na to poradzić:(

 

Fatal error: Uncaught --> Smarty Compiler: Syntax error in template "/home/faceup/domains/liliowomi.pl/public_html/themes/default-bootstrap/mails/pl/order_conf_product_list.txt" on line 2 "{$product[\'reference\']}" - Unexpected "\" <-- thrown in /home/faceup/domains/liliowomi.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatecompilerbase.php on line 2

Edited by endrju555 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...