Jump to content

Instalace Prestashop 1.7 - creating file parameters - chyba


buraccio

Recommended Posts

Dobrý den,

 

mám problém při instalaci nové verze 1.7.0.0. - viz příloha post-1232967-0-48166100-1479386845_thumb.png - Creating file parameters - mám sice na serveru PHP 5.4, ale podle dostupných informací by to mělo být minimum pro spuštění. V error logu je tato informace:

 

PHP Warning:  Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxx/public_html//xxxxx/index.php:97) in /home/xxxx/public_html//xxxxx/index.php on line 99

 

Připojení k DB je OK. Díky té chybě se instalace nepodaří a nevytoří se ani tabulky v DB.

 

Na vedlejším anglickém fóru https://www.prestashop.com/forums/topic/5610[spam-filter]prestashop-17-install-create-file-parameters-0/ to nebylo vyřešeno i když měli k dispozici PHP7. Máte k tomu prosím nějaké informace? Děkuji.

 

Martin

Link to comment
Share on other sites

Dalším krokem je instalace databáze, takže to selhává zde z nějakého důvodu. Jestli připojení funguje, tak to bude asi technický problém.

 

Určitě bych doporučil použít PHP 5.6. Je to rychlejší verze a předešlo by se nějaké skryté nekompatibilitě se staršími verzemi.

Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsem nainstalovat PS1.7 na localhostu. Použil jsem Wampserver3 s PHP 5.6 a bez problémů se to celé nainstalovalo.

 

p.s.:  . . . při instalaci na webhostingu se ukazovalo ještě jedno varování - Set short_open_tag to off in php.ini*. - u sebe na localhostu jsem kontroloval php.ini a bylo to nastaveno na OFF. Poslal jsem tedy požadavky na změnu konfigurace správci serveru. Pak vyzkouším instalaci znovu.

Edited by buraccio (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...