Jump to content

Obnova eshopu


HonzaF

Recommended Posts

Dobrý den, potřeboval bych poradit, mám vytvořený web na hostingu, který bych potřeboval rozjet na novém železe ze zálohy. Provedl jsem instalaci OS na nový stroj (fedora 21) vytvořil prázdnou databázi která se jmenuje stejně jako na původním umístění, vytvořil stejného uživatele se stejným heslem a pak tuto databázi naplnil daty ze zálohy, zároveň jsem nahrál samotné webové stránky. Nyní když však zadám adresu nového webu tak se mi v prohlížeči objeví prázdná stránka index.php

 

Děkuji za radu

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

 toto je spíše dotaz na forum kde se řeší konfigurace webserveru než na prestaforum... Pokud máte nakonfigurovaný správně db server a webserver a palikace s ním tedy může komunikovat a máte nastavené správně cesty k souborům pro data na webserveru tak vám zbývá kontrola dat aplikace zda v nich není problém např. že se odkazuje někam kde nic není. Stejně tak přímo  v konfiguraci presty je to potřeba projít a zjistit zda něco není chybně vzhledem k nové konfiguraci serveru, která nebude totožná tak jako u vašeho původního poskytovatelel hostingových služeb.

 

Mnoho úspěchů vám přeji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...