Jump to content

CSV problem verze 1.6.1.8


maxvendy

Recommended Posts

Zkouším si naimportovat csv produkty. Jde to ale pouze po 6ti ve verzi 1.6.1.8.
Na druhé stránce co mám verzi 1.6.0.11 mohu nahrát i 1000 produktu a nahraje to vše. Zde dám více než 6 tak spadne na 404 stránku. Nevíte kde by mohla být chyba. Docela to pak dlouho trvá jen po 6ti když toho mám okolo 10tisíc :( 
Zkoušel jsem vše povolit na 777 v FTP. Zkoušel jsem najít tento problém na google ale nic. Tak snad někdo poradí.
Jinak je to na stejném VPS. Takže server chyba nebude, musí být asi někde v prestě.
Předem děkuji
 

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

 máte php nakonfigurované pro oba weby totožně nebo je pro každý aplikován jiný php.ini? Další problém může být i v prohlížeči tj. cache nebo chrome 54+ pokud používáte zkuste jiný prohlížeč. Samozřejmě nevylučuji že je chyba přímo v prestě resp. v importéru případně je nějak nekompatibilní soubor csv který se snažíte naimportovat (je v utf-8?). Další možnost je chybná instalace presty chyba 404 znamená že to němůže najít nějaké soubory zkuste se podívat do logu webserveru co tuto chybu přesně generuje a opravte ji.

 

Přeji mnoho úspěchů při hledání řešení.

Link to comment
Share on other sites

Zkuste import i s vypnutím všech neoriginálních modulů a overrides (Nástroje > Výkon). Důvodů proč to nefunguje dobře může být mnoho a toto by situaci vyjasnilo.

 

Pro příklad, zažil jsem neukládání obrázků pro slider po upgradu. Důvodem byl modul pro optimalizaci obrázků, který volal nějakou online službu.

Link to comment
Share on other sites

tak jsem tam kde jsem byl. Těch 7 produktu co jsme zkoušel šlo jen tak. že se nahráli. 
max_execution_time mám na 36000, vypnuté moduly a overrides. Na druhé stránce to funguje skvěle. Stejný soubor nahraje i 100 produktů. Ted jsem to zkoušel, stejne parametry podle phpinfo. Takže zkusím upgrade na novější verzi 1.6.1.8.9. když mi to nabízí a uvidí se.

Link to comment
Share on other sites

Jo zkusím, zapnu stopky a budu zkoušet. 
Jinak nastaveni na stránce mám na které to nejde:

Informace o serveru Linux #1 SMP Debian 3.16.36-1+deb8u2 (2016-10-19) x86_64

Verze software serveru Apache/2.4.10 (Debian)

Verze PHP 5.6.27-0+deb8u1

Limit paměti 128M

Maximální doba provádění 99999     
Verze Prestashop 1.6.1.8     


Na té co jde :

Informace o serveru Linux #1 SMP Debian 3.16.36-1+deb8u2 (2016-10-19) x86_64

Verze software serveru Apache/2.4.10 (Debian)

Verze PHP 5.6.27-0+deb8u1

Limit paměti 128M

Maximální doba provádění 30

Verze Prestashop 1.6.0.11

Tak chyba na servru nebude. Ještě zkusím nainstalovat na jinou čistou prestu a uvidím. Je to divné, Na staré to jde, na testovacích stránkach (Wocommerce a OpenCart) Vše funguje také dobře. Pouze ne na téhle. A takové práce, se mi nechce přeinstalovat. No když to fakt nepujde tak si najmu člověka co mi to tam bude přidávat po jednom  :lol:
 

Link to comment
Share on other sites

Hostujete si to na vlastním web serveru? Máte přístup k úpravám? Po změně v konfiguraci otáčíte webserver a kontrolujete phpini co se změnilo v reálu? Když vám to spadne na 404 vygeneruje vám to hlášku v error logu? To proč to dlouho trvá může být i pomalá DB nebo málo ramky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...