Jump to content

Nepřičítá platby převodem


agramon

Recommended Posts

Mám otázku, pokud změním u objednávky status z čeká na platbu převodem na platba byla přijata, nebo odesláno, tak by se cena objednávky měla započítat do tržeb, ale nestane se tak.. o to divnější je, že občas mi to funguje normálně a občas ne.. netušíte proč?

 

Tento jev zároveň provází toto.. faktura i dodací list se sice vygenerují, ale pouze v té spodní záložce, nikoli už pak pod těmi horními tlačítky. Na kartě zákazníka je pak jeho objednávka vedená jako Neplatná.. ve statistikách na hlavním panelu není objednávka evidována rovněž (nepřičte se do grafu).

 

order9bf49.png

 

K tomuto začalo docházet po přechodu z 1.5. na 1.6.1.6

Edited by agramon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Je to možné.. Považovat příslušnou objednávku za dokončenou - mám sice zaškrtnuto, ale když chci zaškrtnutí zrušit a dám uložit, tak je to stále zaškrtnuté.. nebo je standardní, že to zaškrtnutí nelze zrušit?

Link to comment
Share on other sites

faktura i dodací list se sice vygenerují, ale pouze v té spodní záložce, nikoli už pak pod těmi horními tlačítky. Na kartě zákazníka je pak jeho objednávka vedená jako Neplatná..

 

Podle tohoto výsledku si myslím, že je chyba v kódu. Možná nějaký zbytek po upgradu, co tam nemá být. Možná nekompatibilní modul.

 

Normálně by to samozřejmě mělo fungovat, ale proces vytváření faktury obsahuje mnoho částí a vkládají se záznamy do více tabulek. Pokud to někde v polovině selže, tak se skript ukončí a vypadá to přesně takto.

Link to comment
Share on other sites

tuk66: nebude to jen tak, no.. např. teď jsem si udělal zkušební objednávku (platba převodem) status jsem změnil na odesláno a vše se zaevidovalo normálně.. předtím jsem vyřizoval asi 10 od zákazníků a tam se nepřičetla ani jedna.. jímá mě podezření jestli tam nehraje i nějakou roli cache a to především ta, co mají zákazníci v prohlížeči.. přesto díky za podporu!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...