Jump to content

Prestashop 1,7


Egidijuse

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Sveiki. 

Kad nepradėt naujos temos, parašysiu čia. Ar kas nors jau statėt 1.7 su SSL? Pas mane tai iškart atsirado klaida. Įjungus SSL, neveikia greita peržiūra ir negalima įdėti preke i krepšeli. Įjungus SSL ant visu puslapiu, viskas veikia, bet atsirado problemos su administracine dalimi. Negalima įkelti logo, negalima padaryti vertimu, neatsinaujina skydelio duomenys. Gal kas nors jau išsprendė tą problemą?   

 

UPD: Pradžioje pastebėjau, kad problema yra tiktai chrome naršyklėje. IE ir Moziloje problemos nebuvo. Paskui pastebėjau, kad prisijungus iš kito kompo problemos nėra. Išvalius naršyklės istoriją, tam kompe kur BO nerodė duomenų, dingo problemą ir jame. Dabar tvarkingai veikia ir FO ir BO.

Edited by Leonlt (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Be 1.7.1 ner ko tikėtis, kad viskas veiks :) bet bent aš irgi ant 1.7 jau statausi :) tai geriausiai turėti tiesiog visą bazę CSV formatu, o kai bus stable 1.7 tada ant jos pereit, nors kaip mačiau, tu jau turi nusipirkęs dizainą ir panašiai

Tik koks tikslas tau turėti ssl? Saugosi vartotojų banko kortelių duomenis? Nes jei visi atsiskaitymai per paypal t.t. ar kitus trečiuosius puslapius.. tai koks tikslas jį turėt? ar aš kažko nesuprantu? :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...