Jump to content
Egidijuse

Prestashop 1,7

Recommended Posts

Sveiki visi 

Instaliuojant 1.7 versija meta klaida kaip ją ištaisyti kas žinote padėkite 

DĖKINGAS

post-878006-0-43441400-1478555350_thumb.jpg

Sveiki. 

Kad nepradėt naujos temos, parašysiu čia. Ar kas nors jau statėt 1.7 su SSL? Pas mane tai iškart atsirado klaida. Įjungus SSL, neveikia greita peržiūra ir negalima įdėti preke i krepšeli. Įjungus SSL ant visu puslapiu, viskas veikia, bet atsirado problemos su administracine dalimi. Negalima įkelti logo, negalima padaryti vertimu, neatsinaujina skydelio duomenys. Gal kas nors jau išsprendė tą problemą?   

UPD: Pradžioje pastebėjau, kad problema yra tiktai chrome naršyklėje. IE ir Moziloje problemos nebuvo. Paskui pastebėjau, kad prisijungus iš kito kompo problemos nėra. Išvalius naršyklės istoriją, tam kompe kur BO nerodė duomenų, dingo problemą ir jame. Dabar tvarkingai veikia ir FO ir BO.

Edited by Leonlt (see edit history)

Be 1.7.1 ner ko tikėtis, kad viskas veiks :) bet bent aš irgi ant 1.7 jau statausi :) tai geriausiai turėti tiesiog visą bazę CSV formatu, o kai bus stable 1.7 tada ant jos pereit, nors kaip mačiau, tu jau turi nusipirkęs dizainą ir panašiai

Tik koks tikslas tau turėti ssl? Saugosi vartotojų banko kortelių duomenis? Nes jei visi atsiskaitymai per paypal t.t. ar kitus trečiuosius puslapius.. tai koks tikslas jį turėt? ar aš kažko nesuprantu? :) 

Pas mane yra atsiskaitymai banko kortelėmis ir kortelių duomenys vedami mano puslapyje, tai SSL yra privalomas. Na ir duomenys suvedami registracijos metu, jie irgi turi būti apsaugoti. 

Email ir facebook nesvarbu, bet vardas, pavardė, adresas, telefonas. Na ir aišku kortelių duomenys. Aš asmeniškai neperku internetu, jei duomenys nėra apsaugoti. 

Sveiki, paysera įskiepis jums normaliai veikia? Pastebėjau rimtų problemų...ar tik pas mane bugova?:)