Jump to content

Problem z komórkową wersją sklepu


Inferno25

Recommended Posts

Mam problem z komórkową wersją sklepu. Wszystko działa poprawnie oprócz wyświetlania koszyka. Produkty dodają się do niego jednak nie ma możliwości wejścia w koszyk oraz dalszej realizacji zamówienia. Ponadto kiedy w ustawieniach szablonu wyłączę szablon komórkowy nadal pojawia się on na komórce. Czy ktoś wie gdzie może leżeć problem lub jak ustawić by strona automatycznie wyświetlała się w trybie stacjonarnym na komórkach? 

Link to comment
Share on other sites

to raczej bardzo indywidualny problem, tym bardziej, ze nawet nie piszesz czy masz standardowy szablon , czy kombinowany, czy jakis inny wymyslny.... ja rozumiem, mozna miec wrazenie, ze na forum wiekszosc to sami magicy, ale wybacz... nie jasnowidze... moze w pierwszej kolejnsoci jakis link do sklepu? odrobine konkretow? 

 

a co do wysweiltania strony stacjonarnej na mobilnych to znajdz szablon bez responsywnosci... ale pod nowsze wersje to zycze powidzenia. responwysnosc od 2-3 lat juz nie jest fanaberia (bo bedzie ladniej) czy nawet nie jest standardem. od tych paru lat to juz wrecz wymog dosc ostro wspierany przez google. mowiac krotko: strony nieresponsywne (a w ostatnim okresie bez RetinaReady) sa automatycznie zrzucane na koncowe wyniki list wyszukiwania. w wielu przypadkach nie pomaga nawet restrykcyjne pozycjonowanie storny. takze zastanow sie, czy aby napewno takiego efektu oczekujesz, czy wracamy do mojego pierwszegpo akapitu i szukamy bledow? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...