Jump to content

Demo - backoffice


Hourless

Recommended Posts

Cześć,

Chciałem obejrzeć zasadę działania Presty w zakresie tłumaczenia strony na inne języki...
Tak więc odpalam demo: http://demo.prestashop.com/en/?view=back > login i pass uzupełniony defaultowo > wciskamy log in i...

 

There is one error.

  1. The Employee does not exist, or the password provided is incorrect.

 

 

Skoczyłem na google, ale tam raczej problemy ludzi na ich własnym forum i próba przegrzebania się przez to mija się z celem.

 

Są jakieś konkretne passy dla konta admina czy też jest to problem samego sklepu?

Pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

zacznijmy od tego, ze prestashop, sama w sobie, nie ma konta (hasla) defautowego. tak usera jak i haslo ustala sie w czasie jej instalacji. tutaj ewidentnie ktos cos namieszal w czasie instalacji czy upgrade i jest blednie wpisane haslo lub user. to juz raczej pytanie do administratowa tego demo jakie dane wpisac. 

 

jezeeli chcesz sie pobawic presta to mozesz zalozuc sobie konto i uruchomic presta w Cloud, wtedy mozesz do woli kombinowac i zmieniac sobie preste pod siebie. 

Edited by design4VIP (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

zacznijmy od tego, ze prestashop, sama w sobie, nie ma konta (hasla) defautowego. tak usera jak i haslo ustala sie w czasie jej instalacji. tutaj ewidentnie ktos cos namieszal w czasie instalacji czy upgrade i jest blednie wpisane haslo lub user. to juz raczej pytanie do administratowa tego demo jakie dane wpisac. 

 

jezeeli chcesz sie pobawic presta to mozesz zalozuc sobie konto i uruchomic presta w Cloud, wtedy mozesz do woli kombinowac i zmieniac sobie preste pod siebie. 

 

Chyba się nie zrozumieliśmy :) - tak jak link. Jest to oficjalne demo, gdzie możemy sobie testować prestę bez instalacji na własnym servie (już kiedyś testowałem i działało jak trzeba).

 

 

Być może już się przygotowują żeby demo zastąpić tym z 1.7 które jutro zostanie wypuszczone i dlatego nie działają dane logowania.

 

W takim wypadku byłoby troszkę słabo, bo muszę dziś skończyć specyfikację :D

Link to comment
Share on other sites

Zainstaluj sobie to szybko zobaczysz jak to działa. Pokrótce mogę opisać tak że większośc języków można zaimportować automatycznie jednak nie zawsze wszystko się przetłumaczy ponieważ zależy to od szablonu i dodatkowych modułów. Pola które są nie przetłumaczone można w łatwy sposób przetłumaczyć w panelu sklepu wybierając rodzaj tłumaczeń i język, nieprzetłumaczone frazy wyświetlają się w czerwonych polach.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...