Jump to content

icon hakkında

Recommended Posts

Arkadasım yani herhangi ir blok yani kategori icerisindeki konu baslarının onune nasıl icon ekleyebiliriz ana sayfada?Mesela kategori blokunun icindeki,hosting,altında domain,altında ws linkler var bunların basına icon eklemek gibi

Insanda anlatim eksikligi olursa bizim nasil anlamamizi bekliyorsunuz. Moderatorbile anlamamis ne istediginizi.. siz once ne istediginizi anlatmayi ogrenin de sonra laf edin. Hatta ve hatta otu boku soracaginiza azcık araştırma yapmayı ögrenin.. Sormak yerine araştırasniz tüm cevapları bulursunuz. Başka formlarda sizin bu soulariniza cevap bile vermiyorlar.

Hadi ingilizce bilmediginizi düsünürsek, bizler yardimci olmaya calisiyoruz.

Ayrıca azıcık bilgin olsyadı sana verdigim linkteki modulu iki kucuk degisiklikle istedigin hale getirebilirdin. Ama tüm postlarına bakıyorum hep kolay yolu seçmişsin.Sen sor biri tarif etsin .. Oh ne güzel... Kusura bakma bir daha benden sana destek yok. Ister kız ister küs...

Allah yolunu açık etsin...

Hatta ve hatta otu boku soracaginiza ;bu hakaret kelimesini kullndıgınızdan dolayı sizi kınıyorum.programcılık bilgisi olmayanlar b.k sormazlar.bilmediklerini sorarlar.Ingilizcem cok iyi kolej mezunuyum.yabancı sitelerden cok destek gordum.Ancak bu konuda gercekten bir modul bulamadım.Kızmıyorum,kusmuyorum.sadece ilk defa bu forumda b.k kelimesine rastladım.ona uzuldum.Hayırlı isler

Neyse o kelimler için özür dilerim..

şimdi konumuza dönelim. Kategoriler derken soldki kategori blogundan mi bahsediyorsunuz yoksa bu bloktaki linke tiklayinca gittiginiz kategori sayfasindan mi? Bunu daha detaylı açıklar misiniz.

Onemli degil arkadasım.istersen web adresimi vereyim.ordan daha iyi anlasılır.Ornegin kategoriler baslıgının altındaki hosting,domain vb sıklarının en onune kucuk icon koymak istiyorum.Yada mesela bilgiler kolonunun icerisindeki konuların en basına kucuk icon koymak istiyorum.sanırım bu kez adam gibi anlatabildim:)
Tesekkur ediyorum
www.urfaweb.net/shop

Sana daha once gonderdigim bir link vardiya kategorilerin ustune resim ekleyen o kodlari inceleyeek yapma sansin var .. Ayrica ayni mantığı uygulayarak bilgiler kutucugu icinde ayni seyleri yapabilirsin...

Bilgiler kutucugu icin modules/blockinfos icindeki blockinfos.tpl dosyasini editlemen gerekiyor.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...